МИ ПРАЦЮЄМО!!!

СТО на Бережанській 17 в умовах карантину внесено Оболонською районною державною адміністрацією до списку об’єктів критичної інфраструктури. На даний момент СТО працює, але на виконання постанови КМУ №216 від 16 березня 2020 року наше СТО перейшло на роботу в карантинному режимі и тому просимо Вас поставитись з порозумінням до деяких обмежень на пересування клієнтів по території.

Запис на обслуговування на Бережанській 17 по телефону 044-502-46-15

Шановні клієнти, для Вашої безпеки на території нашого СТО:

  • Кожні 3 години проводиться обробка дезінфікуючими засобами усіх доступних поверхонь на СТО: дверних ручок, меблів, комп’ютерів і телефонів майстрів, ключів від клієнтських авто, тощо. 
  • Співробітники повністю забезпечені медичними масками, одноразовими нітріловими рукавчиками і працюють тільки в них. 
  • Близькі контакти клієнтів, як один з одним, так і з нашими співробітниками повністю виключений. Авто приймаються в роботу на вулиці і після цього клієнти одразу покидають територію СТО. Всі приміщення СТО- стіл замовлень і кімната клієнтів закриті для відвідувань клієнтами. Рукостискання заборонені. Більше 10 людей на території не знаходиться. 
  • У всіх приміщеннях встановлені дозатори з антисептичними засобами. Всім співробітникам суворо наказано постійно обробляти і мити руки, не торкатися руками до своїх очей, носа і рота та дезінфікувати робочі місця спиртовим розчином. 
  • У нас працює розвозка для співробітників, тому вони не користуються громадським транспортом і не обідають в місцях скупчення людей.
  • Персонал проінформовано, що за наявності перших симптомів коронавірусу, потрібно скасувати вихід на роботу і звернутися за допомогою в установленому порядку. На інфодошці ми постійно оновлюємо рекомендації ЦГЗ і МОЗ щодо коронавірусу.
Наши достижения
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобилей переоборудовано

100 000
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Количество СТО в сети

100
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Видов баллонов

200
Наши клиенты
               
Оборудование