З точністю до літра


Пропан-бутанова автогазова система – прекрасна альтернатива бензиновому паливу. Крім бензинового бака додається ще й газовий резервуар, а сумарний запас ходу на двох видах палива дозволяє здійснювати далекобійні вояжі, взагалі не замислюючись про необхідність частого відвідування заправок.

Номінальна місткість самого балона завжди вказується в його паспорті (інформація виштампована на самому балоні або закріпленій на ньому табличці), а при справній арматурі балона (мультиклапанй) в балон має поміститися не більше 80% від номінального обсягу. Таким чином отримуємо що в типовий 43 літровий балон заправити можна близько 35 літрів і не більше!

Визначити рівень палива в балоні досить складно, адже в сучасному ГБО 4 покоління індикація рівня газового палива в балоні відображається всього чотирма-п’ятьма світлодіодами на перемикачі бензин/газ. А з огляду на високу інерційність газу в балоні і технічні особливості вимірювального пристрою, світлодіоди на кнопці можуть гаснути не пропорційно фактичному рівню. Також орієнтовно слід сприймати і резервний залишок палива в балоні.

Але є й альтернативний варіант, який дозволяє визначити кількість палива в балоні з точністю до 1 літра. Ультразвуковий датчик рівня SIGMA призначений для безконтактного вимірювання рівня зрідженого газового палива (пропан-бутан) в горизонтально розташованих тороїдальних і циліндричних балонах.

Основні переваги ультразвукового датчика рівня SIGMA в точності вимірювань (похибка до 2%). При цьому варто зауважити, що ультразвуковий датчик рівня є абсолютно незалежним пристроєм і при встановленні не потребує ніякого втручання в систему. Установка датчика може бути проведена як при монтажі автогазової системи на автомобіль, так і на вже змонтовану систему.

У базовому комплекті ультразвукового датчика рівня SIGMA всього два окремих модуля: вимірювач і індикатор. Вимірювач монтується безпосередньо зовні на дно балона, а індикатор встановлюється на панелі приладів. Після нескладного таруваннясистема готова до роботи, а похибка вимірювання складає всього 1 літр.

Крім автономної роботи ультразвуковий датчик рівня SIGMA може бути підключений до системи GPS-моніторингу, що дозволяє відстежувати і заправки, і витрата палива в режимі реального часу.

 

 • Игорь 21 February 2019

  Классная штука для меня. Где можно купить и сколько стоит.

  Ответить
 • Максим 24 February 2019

  Добрый день какая цена этого датчика

  Ответить
 • Владимир Мельниченко 25 February 2019

  Ориентировочная цена для Киевского СТО 3300 грн.

  Ответить
 • Владимир Мельниченко 25 February 2019

  Купить можно в нашем интернет-магазине.

  Ответить
 • александр 22 March 2019

  Сколько стоит и где купить

  Ответить
 • Владимир Мельниченко 25 March 2019

  Сам датчик, можно купить в нашем интернет-магазине. Датчик с установкой можно поставить на СТО. Но здесь лучше уточнять наличие и возможность монтаж в телефонном режиме.

  Ответить
 • Анатолий 16 April 2019

  Однако штучка своей ценой кусается. Подожду пока не станет дешевле. А пока буду считать по старине. Ведь водители устанавливают ГБО для экономии семейного бюджета.

  Ответить
 • Вячеслав 25 April 2019

  Озвучьте пожалуйста цену под ключ (цена за датчик плюс работа по установке ) на шашни СТО. Спасибо

  Ответить
 • Владимир Мельниченко 25 April 2019

  Ориентировочная цена для Киевского СТО 3300 грн.

  Ответить
 • Виталий 7 May 2019

  Датчик шикарный, но стоимость ужасная.

  Ответить

Додати коментар

Додати коментар