Статті

ГАЗ не винен!

Автомобілі їх вузли і агрегати схильні до поломок, адже природне зношування ніхто не відміняв. Але чи завжди автомобілісти можуть правильно визначити причину ...
Далі

Чи варто готувати ГБО до зими?

Про те, що машину треба готувати до зимового сезону знають всі. А про те, що ГБО теж вимагає сезонного обслуговування багато хто і не здогадується.
Далі

Бортовий комп'ютер для ГБО

STAG GAS COMPUTER може бути корисним для більшості автомобілістів, які експлуатують автомобіль на газовому паливі
Далі

Як вибрати мізки для ГБО

Спробуємо на прикладі модельної лінійки ГБО STAG від польського виробника AC S.A. розібратися на якій з ЕБУ варто звертати увагу при виборі автогазової установки на автомобіль.
Далі

ГБО на двигун з прямим впорскуванням

Двигуни з прямим впорскуванням палива позиціонуються як економічні та екологічні, але якщо на такий мотор встановити ГБО ефект виходить ще більш відчутним.
Далі

Міфи про ГБО

Незважаючи на популярність ГБО, навколо нього до цих пір існує безліч міфів, які часто не мають під собою ніякого підгрунтя. Спираючись на наш багаторічний досвід і знання, розвіємо найпоширеніші серед них.
Далі

Ремонт ГБО

Навіть найякісніше ГБО іноді не обходиться без ремонту, а ця процедура вимагає великих знань і високої кваліфікації персоналу.
Далі

Яке ГБО краще встановити?

Щоб домогтися максимального ефекту від економії, необхідно знати, яке ГБО краще поставити на свій автомобіль. У цій справі вам допоможе професійна консультація.
Далі

Як запобігти вибуху ГБО

Багато хто чув, що газ в ГБО іноді вибухає, але тільки професійні фахівці та досвідчені водії знають, наскільки насправді надійне газобалонне обладнання.
Далі

Обов'язкова фільтрація

Чистота газового палива на заправках часто сумнівна, а без відповідної фільтрації, надійність газобалонного обладнання та його довговічність залишаються під великим питанням.
Далі

Міряємося балонами

А ви знаєте який газовий балон підійде для вашого автомобіля? Ми допоможемо підібрати ідеальне рішення!
Далі

Що краще: газ або бензин? Плюси і мінуси переходу

Чи економніше газ насправді? Які плюси і мінуси у кожного з варіантів, і чи варто переводити своє авто з бензину на газ?
Далі

Реєстрація ГБО

Після установки ГБО на авто перереєстрація транспортного засобу ОБОВ'ЯЗКОВА!
Далі

На які автомобілі неможна встановити ГБО

Поставити газ можна на будь-який автомобіль, але є з цього правила і тимчасові винятки.
Далі

Дорога плата за реальну економію

Погоня за дешевизною постійно підштовхує до пошуку найбільш бюджетних пропозицій. Завжди хочеться отримати найкраще і якісне, заплативши за це мінімальну суму.
Далі

Может быть Вы искали: