VW Caddy Ecofuel: альтернативне рішення


Поки більшість автомобілістів ведуть дискусії на тему доцільності установки ГБО багато провідних автовиробників пропонують «загазовані» машини в заводському виконанні. Напевно, щось вони знають …

DSC06339w

Найчастіше з заводських конвеєрів європейських виробників сходять машини з метановими газовими установками, так як цей вид палива найбільш популярний в Європі. У той же час на наших просторах значно більшу популярність завоював скраплений газ (пропан-бутан). І в цьому є певна нестиковка, адже кількість метанових заправок у нас невелика, а пропанові ростуть як гриби після дощу.

DSC06365w

Ще одна проблема з якою стикаються власники машин з метановим ГБО це кваліфіковане їх обслуговування. В Україні лише кілька станцій пропонують обладнання та сервіс для метанових газових установок. До речі наша СТО «Профігаз» забезпечує повний комплекс послуг з обслуговування метанових систем. Ми займаємося не тільки установкою, а й проводимо ремонт метанового ГБО всіх можливих систем і поколінь.

DSC06355w

У той же час, деякі автовласники зіткнувшись з проблемами обслуговування метанового обладнання приймають рішення перевести машини на пропан. Але і тут існують підводні камені, які роблять процес переходу з метану на пропан часто неможливим. Наприклад, VW Caddy Ecofuel з заводським метановим ГБО до недавніх пір коректно переобладнати з метану на пропан не міг ніхто.

DSC06368w

Встановлюючи обладнання 4 покоління замість заводського метанового ГБО монтажники стикалися з неможливістю правильно налаштувати взаємодію паливних систем. Такий тандем нормально працювати не міг, система реєструвала помилку, і водій спостерігав неминучий Сheck engine. Неодноразово зіткнувшись з цією проблемою, ми все ж знайшли рішення.

DSC06353w

СТО «Профігаз» тепер пропонує власникам VW Caddy Ecofuel гарантовано робочу систему ГБО 4 покоління на базі STAG Q-BOX Plus. Місце метанового редуктора займає Tomasetto AT09 Аляска Super, а одиночні форсунки Hana 2001 Rail встановлюються замість заводських в штатні перехідники. Таким чином пропанове ГБО монтується з мінімальною модернізацією існуючої системи.

DSC06345w
Але головним компонентом нашої установки, є спеціальний емулятор нашої власної розробки. Пристрій підключається до системи і дозволяє експлуатувати автомобіль на пропановому паливі імітуючи роботу на бензині. При цьому штатна електроніка не робить спроб переключиться на метан, а значить і помилки в системі не реєструються.
DSC06347w

Метанові балони з VW Caddy демонтуються, а замість них під днищем встановлюється тороідальний балон Green Gas на 48 л об’єму. Це ще один плюс в сторону такої модернізації, адже метанові балони самі по собі досить важкі, а їх демонтаж дозволить збільшити корисне навантаження, що для комерційного автомобіля VW Caddy дуже важливо.

DSC06361w

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

100 000
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

100
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

150
Обладнання