VW Caddy Ecofuel: альтернативне рішення


Поки більшість автомобілістів ведуть дискусії на тему доцільності установки ГБО багато провідних автовиробників пропонують «загазовані» машини в заводському виконанні. Напевно, щось вони знають …

DSC06339w

Найчастіше з заводських конвеєрів європейських виробників сходять машини з метановими газовими установками, так як цей вид палива найбільш популярний в Європі. У той же час на наших просторах значно більшу популярність завоював скраплений газ (пропан-бутан). І в цьому є певна нестиковка, адже кількість метанових заправок у нас невелика, а пропанові ростуть як гриби після дощу.

DSC06365w

Ще одна проблема з якою стикаються власники машин з метановим ГБО це кваліфіковане їх обслуговування. В Україні лише кілька станцій пропонують обладнання та сервіс для метанових газових установок. До речі наша СТО «Профігаз» забезпечує повний комплекс послуг з обслуговування метанових систем. Ми займаємося не тільки установкою, а й проводимо ремонт метанового ГБО всіх можливих систем і поколінь.

DSC06355w

У той же час, деякі автовласники зіткнувшись з проблемами обслуговування метанового обладнання приймають рішення перевести машини на пропан. Але і тут існують підводні камені, які роблять процес переходу з метану на пропан часто неможливим. Наприклад, VW Caddy Ecofuel з заводським метановим ГБО до недавніх пір коректно переобладнати з метану на пропан не міг ніхто.

DSC06368w

Встановлюючи обладнання 4 покоління замість заводського метанового ГБО монтажники стикалися з неможливістю правильно налаштувати взаємодію паливних систем. Такий тандем нормально працювати не міг, система реєструвала помилку, і водій спостерігав неминучий Сheck engine. Неодноразово зіткнувшись з цією проблемою, ми все ж знайшли рішення.

DSC06353w

СТО «Профігаз» тепер пропонує власникам VW Caddy Ecofuel гарантовано робочу систему ГБО 4 покоління на базі STAG Q-BOX Plus. Місце метанового редуктора займає Tomasetto AT09 Аляска Super, а одиночні форсунки Hana 2001 Rail встановлюються замість заводських в штатні перехідники. Таким чином пропанове ГБО монтується з мінімальною модернізацією існуючої системи.

DSC06345w
Але головним компонентом нашої установки, є спеціальний емулятор нашої власної розробки. Пристрій підключається до системи і дозволяє експлуатувати автомобіль на пропановому паливі імітуючи роботу на бензині. При цьому штатна електроніка не робить спроб переключиться на метан, а значить і помилки в системі не реєструються.
DSC06347w

Метанові балони з VW Caddy демонтуються, а замість них під днищем встановлюється тороідальний балон Green Gas на 48 л об’єму. Це ще один плюс в сторону такої модернізації, адже метанові балони самі по собі досить важкі, а їх демонтаж дозволить збільшити корисне навантаження, що для комерційного автомобіля VW Caddy дуже важливо.

DSC06361w

 

 • Андрей 10 January 2020

  Добрый вечер, в Одесском фелиале можно переоборудовать метатовый кадди на пропан, и какая полная стоимость, спасибо.

  Ответить
 • Владимир Мельниченко 13 January 2020

  Да и менеджер уже предоставил вам консультацию в телефонном режиме.

  Ответить
 • Андрей 21 January 2020

  Який ресурс двигуна?

  Ответить
 • Владимир Мельниченко 22 January 2020

  Це більше питання до власника авто. Ми не можемо відповісти.

  Ответить
 • Богдан 3 February 2020

  Доброго,у мене Zafira 1.6 cng,чи працюєте з такими,чи є філія у Львові

  Ответить
 • Владимир Мельниченко 4 February 2020

  У Львові є 3 наших СТО, але інформацію по вашому авто краще уточнити по телефону. Телефони СТО ви знайдете на сторінці Контакти.

  Ответить
 • Жека 8 March 2020

  Озвучте,пожалуйста,стоимость переоборудования vw caddy ecofuel на пропан.

  Ответить
 • Владимир Мельниченко 11 March 2020

  Не все наши СТО смогут выполнить эту работу. Подскажите в каком городе вас интересует такое переоборудование.

  Ответить
 • Жека 12 March 2020

  Вообще я из Сум

  Ответить
 • Владимир Мельниченко 16 March 2020

  Предлагаю Вам рассмотреть возможные варианты комплектаций: 1. Эконом - электроника STAG –GoFast (Польша), редуктор Tomasetto (Италия), форсунки Green Gas тип30 (Valtek, Италия). Ресурс работы форсунок 85-100тыс.км. Баллон в нишу под запасное колесо объемом 43 л. Стоимость такой установки 360 евро. 2. Стандарт – электроника STAG Q-box BASIC (Польша), редуктор Tomasetto (Италия), форсунки Green Gas тип30 (Valtek, Италия). Ресурс работы форсунок 100-150тыс.км. Усовершенствованный блок управления. Баллон в нишу под запасное колесо объемом 43 л. Стоимость 390 евро. 3. Премиум комплектация – STAG Q-box PLUS (Польша) высокотехнологичный ЭБУ с функцией автоадаптации по OBD, редуктор Tomasetto (Италия), высокоскоростные форсунки STAG W03 (Польша). Ресурс работы форсунок 150-200тыс.км. Баллон в нишу под запасное колесо объемом 43 л. Стоимость 430 евро 4. Комплект Landi Renzo EVO. Баллон в нишу под запасное колесо объемом 43 л. Стоимость 520 евро. 5, Комплект Landi Renzo EVO Omegas OBD . Баллон в нишу под запасное колесо объемом 43 л. Стоимость 700 евро.

  Ответить
 • 26 March 2020

  В меня кадик заводской метан 4 балона один балон викинули и дополнительно поставили пропан ездет и на метане и на пропане.

  Ответить
 • Андрей 9 April 2020

  Добрый день 8 04 2020 в Одесском Филиале «ПрофиГаз» установили гбо пропан на VW Caddy Ecofuel. Всё работает отлично (кроме того что горит чек и 13 ошыбок) персонал на высоте все зделали быстро и качественно но есть вопрос, на момент установки отсутствовал специальный эмулятор ( про что был предупрежден). Сумму оплатил всю включая эмулятор 550$, ребята сказали что как придёт так и установят, хотелось бы уточнить когда будет изготовлен данный эмулятор.

  Ответить
 • Андрей 9 April 2020

  Добрый день 8 04 2020 в Одесском фелиале профигаз установили гбо пропан на VW Caddy Ecofuel. Всё работает отлично (кроме того что горит чек), персонал на высоте. Но есть вопрос, на момент установки отсутствовал специальный эмулятор (про что был предупрежден заранее) оплатил все включая эмулятор и его установку в сумме 550$,ребята сказали что как придёт эмулятор так и установят, хотелось бы уточнить когда будет изготовлен и будет возможность установки даного эмулятор, заранее спасибо.

  Ответить
 • Андрей 10 April 2020

  Добрый день 8 04 2020 в Одесском фелиале профигаз установили гбо пропан на VW Caddy Ecofuel. Всё работает отлично, я доволен, (кроме того что горит чек), персонал на высоте. Но есть вопрос, на момент установки отсутствовал специальный эмулятор (про что я был предупрежден заранее) оплатил все включая эмулятор и его установку в сумме 550$,ребята сказали что как придёт эмулятор так и установят, хотелось бы уточнить когда будет изготовлен и будет возможность установки даного эмулятор, заранее спасибо.

  Ответить
 • Вероника 10 April 2020

  Добрый день! Не могли бы вы более детально объяснить вашу проблему?

  Ответить
 • Вероника 14 April 2020

  Добрый день! Спасибо за отзыв. Эмулятор для Вашего автомобиля запущен в производство. Как только он поступит, мы с Вами сразу свяжемся и пригласим для его дальнейшей установки

  Ответить
 • Вероника 14 April 2020

  Добрый день! Спасибо за отзыв. Эмулятор для Вашего автомобиля запущен в производство. Как только он поступит, мы с Вами сразу свяжемся и пригласим для его дальнейшей установки

  Ответить
 • Вероника 14 April 2020

  Добрый день! Спасибо за отзыв. Эмулятор для Вашего автомобиля запущен в производство. Как только он поступит, мы с Вами сразу свяжемся и пригласим для его дальнейшей установки

  Ответить
 • Андрій 14 April 2020

  Доброго дня.Озвучте будь ласка ціну переобладнання VW Touran 2.0 EcoFuel 1T 2006 р. З балоном під авто!???

  Ответить
 • Вероника 19 April 2020

  Добрый день! На данном автомобиле возможен двигатель с прямым впрыском. Напишите, пожалуйста, VIN-код авто.Спасибо

  Ответить
 • Андрій 19 April 2020

  WVGZZZ1TZ6W196003

  Ответить
 • Иван 27 April 2020

  Озвучте будь ласка ціну переобладнання VW Touran 2.0 EcoFuel 1T 2006 р він код №WVGZZZ1TZ6W233990 . Дякую

  Ответить
 • Вероника 5 May 2020

  По вин коду нет информации. Для подбора и формирования комплекта и цены необходим код двигателя или подъехать к нам на СТО для детального осмотра

  Ответить
 • Вероника 5 May 2020

  Добрый день. По вин коду нет информации. Для подбора и формирования комплекта и цены необходим код двигателя или подъехать к нам на СТО для детального осмотра.

  Ответить

Додати коментар

Додати коментар
Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

100 000
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

100
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

200
Обладнання