MAZDA CX-5: ГБО на SKYACTIV


CX-5 – компактний кросовер японської компанії Mazda, який здобув завидну популярність завдяки своїм збалансованим якостям. І при всій сукупності інноваційних технологій, що використовуються в цьому авто, витрата 2,5-літрового мотора становить близько 8 л/100 км. Цифра ніби й невелика, але ж навіть її можна «зменшити».

Mazda CX-5
Mazda CX-5

Звичайно, знизити саму витрату не вийде, але можна підмінити паливо, так щоб мотор споживав дешевший газ. І до певного моменту з цим були труднощі, так як технологія SKYACTIV в якій використовується спеціальний алгоритм прямого впорскування бензину була непідвладна більшості установників ГБО.

Mazda CX-5: пропан-бутановый рудуктор STAG R01.Mazda CX-5: пропан-бутановий рудуктор STAG R01.
Mazda CX-5: пропан-бутановий рудуктор STAG R01.

На сьогоднішній день ситуація змінилася, і фахівці PROFIGAS пропонують відразу кілька готових рішень ГБО на SKYACTIV. Безпосередньо на цю MAZDA CX-5 встановлено ГБО STAG, та ще й в повному комплекті, так як власник вирішив взяти участь в конкурсі 3хSTAG від польського виробника.

Mazda CX-5: высокоскоростные газовые форсунки STAG W03.Mazda CX-5: високошвидкісні газові форсунки STAG W03.
Mazda CX-5: високошвидкісні газові форсунки STAG W03.

Керує роботою автогазової системи електроніка STAG-400 DPI, яка має спеціальні прошивки для 2,5-літрових двигунів SKYACTIV з кодами PYY1/PY-VPS. Нормалізацією тиску займається редуктор STAG R01, який гарантує стабільні робочі характеристики в системах потужністю до 250 к.с., а за впорскування відповідають швидкісні одиночні форсунки STAG W03, встановлені максимально близько до місця врізки у впускний колектор.

Балон GREENGAS на 54 літра з мультиклапаном GREENGAS AT02 Sprint R67-01 розташувалися в ніші запасного колеса. А заправленого газу тепер вистачить майже на 500 км, що значно збільшує сумарний запас ходу. І навіть якщо врахувати, що заміщення бензинового палива становить понад 75%, то це цілком суттєва економія.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

100 000
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

100
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

200
Обладнання