JEEP CHEROKEE: Trailhawk з ГБО


JEEP CHEROKEE – середньорозмірний позашляховик, з досить неординарною зовнішністю. Але якщо на кузові красуються ще й значки спецверсій, то цілком можна розраховувати і на неординарні технічні характеристики. Наприклад, JEEP CHEROKEE Trailhawk має під капотом 6-циліндровий V-подібний силовий агрегат Pentastar об’ємом 3,2 літра, який розвиває потужність 272 к.с. і крутний момент 324 Нм.

Jeep Cherokee: переключатель бензин/газ в салоне.Jeep Cherokee: перемикач бензин/газ в салоні.
Jeep Cherokee: перемикач бензин/газ в салоні.

24-клапанний двигун має ступінь стиснення 10,7: 1, що допомагає знизити витрату палива і підвищити продуктивність, але при активному оперуванні педаллю акселератора апетит JEEP CHEROKEE все ж хочеться зменшити. А зменшити витрати на паливо може установка ГБО, з чим власник цього авто і приїхав до нас.

Jeep Cherokee: силовой агрегат Pentastar объемом 3,2 литра с установленным ГБО.Jeep Cherokee: силовий агрегат Pentastar об'ємом 3,2 літри з ГБО.
Jeep Cherokee: силовий агрегат Pentastar об’ємом 3,2 літри з ГБО.

Для установки на машину була обрана автогазова система на базі електроніки STAG-300 QMAX PLUS, спеціально створеної для 6-циліндрових моторыв. Характеристики цього ЕБК дозволяють зробити налаштування ГБО таким чином, щоб зберегти всі експлуатаційні характеристики авто. При цьому наявність функції автоадаптаціі по OBD гарантує оптимальну взаємодію ГБО зі штатною системою керування.

Jeep Cherokee: STAG-300 QMAX PLUS для 6-циліндрових моторів.

За потужністю двигуна підібраний і редуктор GREENGAS AT13 Antartic Super із заявленою потужністю в 340 к.с., який забезпечує стабільний тиск в усіх режимах роботи двигуна. А за частину впорскування відповідають високошвидкісні форсунки Hana 2001 Single з ресурсом роботи 200-250 тиc. км. І для того щоб забезпечити чистоту палива, що проходить через них в магістралі встановлений коалесцентний фільтр тонкого очищення GREENGAS з відстійником і змінним поліестеровим фільтроелементом.

Jeep Cherokee: баллон объемом 72 литра.Jeep Cherokee: балон об'ємом 72 літри.
Jeep Cherokee: балон об’ємом 72 літри.

У кормовій частині замість запасного колеса встановлений балон об’ємом 72 літра, та так що навколо нього є ще маса корисного простору для різної дріб’язку. А за безпеку експлуатації цієї автогазової системи відповідає мультиклапан AT02 відповідний сучасним європейським правилам R67-01.

Тепер, ГБО встановлене на JEEP CHEROKEE допомагає його власникові заощадити значні кошти після кожного заїзду на заправку, адже кожен пройдений кілометр обходиться майже в 2 рази дешевше.

Більше фото JEEP CHEROKEE з ГБО в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

100 000
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

100
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

200
Обладнання