KIA Sportage: з італійським акцентом


Корейський SUV пропонує простір, комфорт і свободу пересування. KIA Sportage відмінний вибір для тих, хто цінує ці якості незалежно від того робите ви короткі щоденні пробіги або далекі вояжі. І для того щоб далекі вояжі зробити економними і безтурботними, а також забезпечити максимальний пробіг на одній заправці на KIA Sportage було встановлено газобалонне обладнання від PROFIGAS.

KIA Sportage

1,6 літровий двигун цього авто має абревіатуру GDI, що говорить про використання прямого впорскування палива. Тому для установки на нього була обрана італійська система Landi Renzo Direct призначена для використання на таких моторах. Алгоритм її роботи дозволяє отримати до 90% заміщення бензинового палива, що в цілому значно знижує експлуатаційні витрати.

KIA Sportage: подкапотная часть ГБО Landi Renzo.KIA Sportage: підкапотна частина ГБО Landi Renzo

У той же час, встановлений в підпіллі багажника тороідальний балон, має об’єм 65 л. Тепер після повної заправки (бензин + газ) загальний об’єм палива дозволяє здійснювати далекі подорожі без зайвих візитів на АЗС.

Більше фото ГБО на KIA Sportage в галереї.

 

  • Дмитрий 29 December 2017

    Ставили на Киа Спортейдж 1.6, Landi Renzo Direct работает отлично, единственным минусом может быть только соотношения 80/20 газ/бенз, которым я лично не считаю, цена соответствует качеству.

    Ответить

Додати коментар

Додати коментар
Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

100 000
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

80
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

150
Обладнання