СТО «ПрофіГаз» Одеса: Краща СТО 2017


Конкурс “Краща СТО” в Україні проводиться вже 3 рік поспіль і в цьому році в ньому взяли участь понад 600 станцій технічного обслуговування. СТО кандидати були розділені за номінаціями для зручності голосування читачів і журі, а сам конкурс проходив в кілька етапів.
У номінації «Краща спеціалізована СТО з встановлення ГБО» в цьому році взяла участь і одна з наших мережевих станцій – СТО PROFIGAS м. Одеса. Нашому СТО випало нелегке завдання представити на суд суворого журі рівень сервісу мережі незалежних автогазових СТО «ПрофіГаз».


Чотири місяці тривала напружена боротьба, в якій спочатку свої голоси за СТО віддали читачі і клієнти, адже голосувати на спеціальному сайті могли всі бажаючі. Проте підтримка виявилася настільки серйозною, що наша регіональна СТО вийшла в фінал конкурсу нарівні зі столичними автогазовими станціями. Боротьбу за звання кращої продовжили тільки 3 станції технічного обслуговування в кожній номінації.


На завершальній стадії конкурсу СТО пройшла перевірку автоекспертами зі складу журі. Але і тут наш одеський філіал виявився на висоті. За рівнем оснащеності, кваліфікації персоналу та завдяки комплексному підходу до роботи, СТО PROFIGAS м. Одеса виявилася однією з кращих серед конкурсантів.


Цілеспрямована участь нашої автогазової СТО, закономірно привела її до перемоги. 1 грудня 2017 року на урочистій церемонії нагородження переможців, ми отримали почесне звання «Краща регіональна СТО з встановлення ГБО».
Дякуємо всіх, хто віддав нам свої голоси і допоміг отримати цей почесний титул!

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

100 000
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

80
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

150
Обладнання