SUZUKI GRAND VITARA: японська якість


Надійний, витривалий, динамічний, повнопривідний кросовер SUZUKI Grand Vitara, – саме він приїхав сьогодні до нас на СТО. Відомо, що цей позашляховик легко маневрує на будь-якій дорозі: будь це асфальтована траса, або легке бездоріжжя. Створюється повне відчуття безпеки і захищеності за кермом цього джипа.

Агрегатируется автомобиль 4-цилиндровым двигателем с распределенным типом впрыска, объемом в 2 л и мощностью в 140 л.с. Под капотом у этого автомобиля все плотно и четко сконструировано с японской точностью. Поэтому на него был установлен комплект голландской электроники Prins VSI-2.0 на 4 цилиндра, где компактный дизайн блока позволил с легкостью смонтировать его непосредственно под штатный бензиновый БУ. Интересно, что блок управления Prins спроэктирован и изготовлен компанией Bosch. Агрегатується автомобіль 4-циліндровим двигуном з розподіленим типом впорскування, об’ємом в 2 л і потужністю в 140 к.с. Під капотом у цього автомобіля все щільно і чітко сконструйовано з японською точністю. Тому на нього був встановлений комплект голландської електроніки Prins VSI-2.0 на 4 циліндри, де компактний дизайн блоку дозволив з легкістю змонтувати його безпосередньо під штатний бензиновий БУ. Цікаво, що блок управління Prins спроектований і виготовлений компанією Bosch.

Редуктор Prins забезпечить оптимальну продуктивність двигуна, так як відрізняється хорошим запасом по потужності і своїм стабільним вихідним тиском. Він добре і швидко прогрівається, тому перемикання на газ відбувається за лічені хвилини навіть в холодну погоду. Швидкісні форсунки виготовлені японською компанією Keihin.

Місце для запасного колеса в цьому автомобілі зовнішнє, розміщене на дверцятах багажника. Тому пропан-бутановий балон GREENGAS об’ємом 50 л встановили за спинками задніх сидінь і вільного місця в багажнику залишилося достатньо.

Стильна кнопка перемикання газ / бензин встановлена в заглушці в ряду інших перемикачів і заради неї не довелося свердлити або робити отвір в торпеді. Вона витончено вписалася в інтер’єр на торпеді зліва від рульової колонки і відмінно проглядається з місця водія.

Поїхав господар на SUZUKI, радісно розуміючи, що економити з кожним пройденим кілометром він буде все більше..

Більше фото ГБО на Suzuki Grand Vitara в галереї.

 

  • Александр 17 May 2020

    Сколько цена установки такого же ГБО на такой же автомобиль ?

    Ответить
  • Вероника 21 May 2020

    Добрый день! Какой город для установки ГБО планируется?

    Ответить

Додати коментар

Додати коментар
Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

100 000
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

100
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

200
Обладнання