TOYOTA COROLLA: відчуй свободу


Яскравий гість із сонячної Каліфорнії відвідав сьогодні наше СТО. Це Toyota Corolla 5-го покоління 2017 року випуску з елегантним футуристичним екстер’єром була ніби спеціально створена для комфортних і тривалих поїздок.

Любой двигатель Toyota Corolla – это качественный и износостойкий агрегат, который отличают надежность и практичность, и длительность срока эксплуатации. Наш сегодняшний автомобиль оснащен 4-цилиндровым двигателем с распределенным впрыском, объемом 1.8 л и мощностью в 135 л.с. Средний расход топлива по городу на этой машине составляет 9 л/ 100 км, в зависимости от манеры езды водителя. Двигатель данной модели чувствителен к качеству используемого топлива и рассчитан на потребление бензина не ниже марки А-95, а с учетом повышенных экологических требований для американских автомобилей, то рекомендуется и А-98. Это и натолкнуло хозяина автомобиля на установку газового оборудования. Будь-який двигун Toyota Corolla – це якісний і зносостійкий агрегат, який відрізняють надійність і практичність, і тривалість терміну експлуатації. Наш сьогоднішній автомобіль оснащений 4-циліндровим двигуном з розподіленим впорскуванням, об’ємом 1.8 л і потужністю в 135 к.с. Середня витрата палива по місту на цій машині складає 9 л / 100 км, в залежності від манери їзди водія. Двигун даної моделі чутливий до якості використовуваного палива і розрахований на споживання бензину не нижче марки А-95, а з урахуванням підвищених екологічних вимог для американських автомобілей, то рекомендується і А-98. Це і наштовхнуло господаря автомобіля на установку газового обладнання.

Електроніка, обрана для установки ГБО, польського виробника AC Stag QBox Plus з розширеним функціоналом електронного блоку управління: система автоадаптації OBD і інноваційна система автоадаптації ISA3.

Встановлений на авто редуктор нового покоління, вироблений на фабриці компанії Tomasetto, GREENGAS AT09 Nordic показує чудові результати по стабільності вихідного тиску, відмінно себе веде в холодних кліматичних умовах і забезпечує стабільність температури газу.

Корейські форсунки Hana 2001 Single мають одиночне виконання, що дозволило встановити їх максимально близько до місця врізки у впускний колектор.

Тороїдальний балон на 47 л GREENGAS був встановлений на місце запасного колеса і обладнаний мультиклапаном АТ02 Sprint, класу R67-01 з 5-ю ступенями захисту.

Більше фото ГБО на Toyota Corolla в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

100 000
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

100
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

200
Обладнання