Toyota Prius: гібрид + ГБО = вдала комбінація


По-справжньому заощадливих людей не варто зайвий раз переконувати в тому, що установка ГБО на гібридні авто виправдана. Автогазова система робить гібридний автомобіль ще більш економічніше, значно збільшує запас ходу на повній заправці бензинового бака і газового балона. Але монтаж та налагодження газобалонного обладнання на таких машинах, можна довіряти тільки справжнім професіоналам з репутацією. І все тому, що алгоритм роботи гібридної силової установки в корені відрізняється від звичайного авто з ДВЗ.

Постійні старт-стопи мотора, спеціальні настройки ГРМ, інший алгоритм закриття-відкриття клапанів і безліч інших тонкощів, які слід врахувати при налаштуванні газобалонної системи, відомі тільки справжнім фахівцям. Професіонали СТО «Профігаз» встановили ГБО вже на сотні гібридних авто і дана Toyota Prius лише один із прикладів.

Toyota Prius: ГБО на гибридный автомобиль.Toyota Prius: ГБО на гібридний автомобіль.

Для гібридного японця ми пропонуємо спеціальний комплект на основі польської електроніки STAG QBOX PLUS. Редуктор для ДВЗ об’ємом 1,8 л і потужністю 99 л.с. підібраний з великим запасом, адже GreenGas AT09 Alaska Super здатний працювати в системах до 140 к.с. За впорскування палива відповідають високошвидкісні форсунки STAG W02.

У багажнику за силовою батареєю авто, розташувався 44 літровий балон GREENGAS з мультиклапаном GreenGas АТ02 R67-01. А компоновка вантажного відсіку у Toyota Prius настільки вдала, що дозволяє поверх балона укласти ще й докатку. Тим самим, газовий балон практично не позбавляє багажник простору.
Toyota Prius: отличная компоновка для ГБО.Toyota Prius: відмінна компоновка для ГБО.

Використання газового палива замість бензину на гібридному авто гарантує зниження витрат на 40-45%. В результаті переобладнання такого авто окупиться вже за 10-15 тис. км., А далі власник буде економити в своє задоволення.

Більше фото ГБО на Toyota Prius дивіться в галереї.

 

  • Андрій 17 October 2018

    Toyota Auris гібрид 1.8 Ціна?

    Ответить
  • Владимир Мельниченко 17 October 2018

    Орієнтовно 410 евро по курсу на день монтажу.

    Ответить

Додати коментар

Додати коментар
Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

100 000
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

80
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

150
Обладнання