Уже 60 автогазових СТО в мережі «ПрофіГаз»


Мережа автогазових СТО «Профігаз» продовжує освоювати нові території. Тепер в Україні вже 60 професійних СТО, а черговими відкриттями цього року стали Партнерські сервісні центри в м Одеса, Бердичів і Маріуполь.

В Одесі до мережі автогазових СТО «Профігаз» приєднався Партнерський Сервісний Центр «STAG». СТО «Удача Авто», що належить ФОП «Галка Д.В.», увійшло в нашу мережу 24 листопада 2016 року. Фахівці цієї станції технічного обслуговування займаються установкою ГБО вже більше 10 років. На території СТО є 2 окремих пости для переобладнання автомобілів. Компанія також пропонує діагностику і ремонт авто, здійснює оптовий та роздрібний продаж газобалонного обладнання і планує запуск власного інтернет-магазину.

Profigas-odesa

13 грудня 2016 року відбулося урочисте відкриття Партнерського Сервісного Центру “STAG” в м Бердичів. Нове СТО мережі «Профігаз» розташувалося на потужностях ФОП «Хоботнєв С.Б.». Фахівці цієї станції технічного обслуговування займаються установкою ГБО з 2004 року. У боксі станції є 2 окремих пости, а обслуговуванням автомобілів займаються 4 фахівці. Крім установки газобалонного обладнання ФОП «Хоботнєв С.Б.» здійснює також роздрібний та дрібнооптовий продаж ГБО, ремонт і обслуговування мікроавтобусів.

Profigas-berdichev

Урочисте відкриття Партнерського Сервісного Центру “STAG” в м Маріуполь пройшло 15 грудня 2016 р На виробничій базі СТО “ГБО СЕРВІС” (ФОП «Попитченко А.В.”) розташувалися 3 пости установки газобалонного обладнання на будь-які автомобілі. Фахівці даної станції технічного обслуговування мають досвід роботи з ГБО з 2007 року. На території СТО є кімната клієнта і магазин газобалонного обладнання. При дрібнооптових закупівлях, ГБО доставляється клієнтам власним транспортом.

Profigas-mariupol

Ці відкриття стали завершальними в році, що минає і тепер мережа автогазових СТО «Профігаз» налічує 60 професійних сервісних центрів, що покривають всю територію України. Але розвиток мережі на цьому не закінчується, і вже в 2017 році нас чекають нові відкриття.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання