Мережа продовжує зростання: плюс 3 нових СТО


Мережа автогазових СТО «Профігаз» продовжує рости. Весняними відкриттями стали три Авторизованих Сервісних Центри в м. Запоріжжя, Харків та Енергодар. Примітно те, що в цей раз до нас приєдналася мережа з 3 СТО, що належать ТОВ “Максігаз груп”.

26 квітня 2017 р відбулося урочисте відкриття Авторизованого Сервісного Центру “STAG” в м. Харків. Фахівці цього СТО займаються установкою ГБО з 2012 року. Потужності автогазової станції: 2 бокси на 2 пости кожен. Також, тут можна купити ГБО в роздріб і оптом.

27 квітня 2017 р Авторизований Сервісний Центр “STAG” відкрився в м. Запоріжжя. Це СТО знаходиться в центрі міста і має 2 бокси по 2 пости кожен. Переобладнанням на газ фахівці даної станції технічного обслуговування займаються з 2010 року. Додатково займаються дрібно-гуртовим та оптовим продажем ГБО, а на СТО є пост з діагностики автомобілів, заправці кондиціонерів.

У місті Енергодар (Запорізька область) відкриття Авторизованого Сервісного Центру “STAG” пройшло 28 квітня 2017 р. СТО має 2 бокси на 2 пости і є єдиним професійним СТО по установці ГБО в м. Енергодар Досвід роботи з газобалонним обладнанням з 2008 року.

Тепер наша мережа нараховує 63 автогазових станції, а до кінця цього року планується ще багато відкриттів.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання