Обладнання на СТО, як вірні помічники


Коректна робота газової системи залежить від багатьох факторів. Правильно підібране, встановлене та налаштоване обладнання із них головні. Але, як і будь-яке інше обладнання, воно може виходити з ладу. І на будь-яку проблему в нас знайдеться прилад для її знаходження та усунення. Це наші вірні помічники на СТО, з допомогою яких можна знайти найбільш приховану несправність.

  • Велика витрата палива та втрата потужності двигуна – перевірка та заміна свічок запалювання. Пристрій МолніяК дозволяє виконувати перевірку в умовах максимально наближених до реальної роботи автомобільного двигуна, включаючи аналіз працездатності свічки в спеціальній камері під тиском до 18 атм. Принцип дії таких приладів заснований на візуальному контролі через спеціальні оглядові вікна процесу іскроутворення, а герметичність свічки аналізується падіння тиску в випробувальній камері, після певного проміжку часу.
  • Запах газу в салоні або у вихлопі – негерметичність газової системи або неправильно налаштованому/відрегульованому обладнанні. За допомогою електронного шекача майстри виявляють навіть мікротріщини в газових рукавах або знаходять крихітні зазори під ослабленими хомутами. При перевірці витоків гранична увага звертається на мультиклапан та ущільнювачі, перевіряються всі з’єднання і цілісність магістралі від балона до редуктора. Витоки можуть бути як в місцях підключення редуктора, так і через його ущільнення. Обов’язкова перевірка на цілісність всіх газових рукавів і форсунок. У разі виявлення витоків з’єднання підтягуються, а дефектні рукава, трубки і ущільнення повинні бути замінені новими.
  • Коли авто троїть, погано заводиться зранку, глохне – потрібна перевірка роботи форсунок. Унікальність GREENGAS DIT полягає у високій точності вимірювань і повній мобільності. Діагностика та відновлення форсунок може бути проведена як на спеціальному стенді, так і без демонтажу форсунок з автомобіля. А також є можливість провести порівняння характеристик відразу для всіх форсунок в рейці (від 2 до 4 форсунок одночасно).

Якщо вам потрібен якісний газовий сервіс, звертайтесь в PROFIGAS. Ми точно знайдемо та вирішимо вашу проблему.

0504428668 Вишневе, вул.Чорновола, 39
0637278668 Київ, вул. Бережанська, 17