Поради: підготовка ГБО до весни


Хочеш безтурботно кермувати, встигни авто до весни підготувати! Справді, Ваш автомобіль з приходом тепла буде наполегливо натякати, що потрібно не тільки резину замінити, а й ГБО обслужити. Ви спитаєте: «що спільного між ГБО та весною?». Давайте розглянемо перелік робіт, які рекомендовано виконати по закінченню зимових морозів.

Базове, з чого варто розпочати генеральну підготовку – перевірка газових рукавів. Шланг під впливом температури має здатність деформуватись, втрачає свою еластичність, тріскає, кажучи по-народному: стає «дубовим». Ні, це не означає, що треба замінити всі резинові шланги, які тільки є під капотом. Слюсар повинен оглянути кожен рукав, якщо дозволяє довжина, ­– обрізати згрубілу частину й закріпити хомутом. В ситуації, коли різати нічого, треба міняти його повністю. І головне після монтажу перевірити систему на відсутність витоків.

Ще одним, не менш важливим, є зміна температури по досягненню якої, автогазова система автоматично перемикається на газ. Взимку ці показники вищі (+45 − +50̊ С), а в теплий період року можна понизити до +40 ̊С. Це рекомендовано зробити, щоб зекономити бензин, який витрачається на прогрівання двигуна.

Для того, щоб уникнути підвищеної витрати палива, посмикувань на газу, рекомендовано звернути увагу на систему запалювання. На сервісі «ПрофіГаз» є спеціальний стенд, де можна перевірити свічки запалювання під тиском. Нормою вважається 10 атм, якщо показник менший, то свічки потрібно замінити. Для вашої зручності ми пропонуємо свічки Brisk і Denso, котрі підбираємо індивідуально до кожного авто. Але за бажанням ви можете купити свічки самостійно, та надати їх для заміни.

Наступним кроком підготовки ГБО до весни є: заміна газових фільтрів. Компанія «ПрофіГаз» рекомендує виконувати цю процедуру кожні 10 тис. км. Якщо Ви давно не проводили заміну фільтрів, як наслідок може зникнути тяга автомобіля, різко зміниться витрата палива, авто може не перемикатись на газ.

 

Під час генеральної підготовки ГБО до весни незайвим буде чищення, або ремонт газових форсунок. Форсунки бувають ремонтопридатні (Valtek, Tomasetto, GreenGas, Stag) і ті, що чистяться (Hana, Landi Renzo). Якщо в роботі чутне гучне їхнє цокотіння, тоді, аби їх врятувати, можна просто почистити та замінити ремкомплекти. Але якщо форсунки не ремонтопридатні або вже ремонтувались декілька разів, можливо доцільніше буде замінити їх на нові.

Після проходження сервісного обслуговування, обов’язково треба перевірити герметичність системи. Це можливо виконати з допомогою мильного розчину, або газовловлювачем (який з точністю виявляє витік газу).

Для зручності Ви можете пройти на станції «ПрофіГаз» комплексні ТО: «Сезонне» «Профі 50 тисяч», «Реабілітаційне».

Вище наведені основні етапи підготовки ГБО до весни. Якщо хочете, щоб Ваш автомобіль працював на газу без проблем, економив ваші кошти та нерви, тоді слідкуйте за кожним елементом ГБО вчасно, цього буде достатньо. Отримуйте задоволення від експлуатації ГБО і впустіть весну не лише у серце, а й у газову систему.