Реєстрація ГБО: сертифікація по-новому


Після установки ГБО, автомобіль повинен бути перереєстрований в Сервісному центрі МВС з видачею нового свідоцтва, в якому повинно бути зазначено використання газового палива. І якщо раніше для надання в СЦ МВС було досить Акту технічної експертизи, який видавався на типові автогазові установки прямо на СТО, то починаючи з 2020 року потрібна обов’язкова сертифікація автомобіля, переобладнаного для роботи на газовому паливі.

Процедура сертифікації проводиться в органах сертифікації, зазначених на сайті Міністерства інфраструктури України. А так як багато організацій що раніше здійснювали таку діяльність, тепер позбавлені такого права через закінчення терміну дії сертифіката відповідності на проведення експертиз, то тепер сертифікація ГБО – це тривалий і досить дорогий процес.

Вартість сертифікації ГБО по-новому становить близько 2500-3700 грн. Але крім оплати, переобладнаний автомобіль необхідно надавати на огляд, який триває до 2-3 годин. При цьому в орган сертифікації передається акт прийому-передачі автомобіля і свідоцтво про погодження конструкції, які видаються на СТО.

Важливо, що установка ГБО повинна бути виконана згідно ЄЕК ООН R67-01. При найменших відхиленнях в сертифікації можуть відмовити або відправити назад на СТО для усунення недоліків. Якщо ж недоліків не буде, то сертифікат відповідності буде виданий на наступний день або відправлений поштою. І вже після отримання заповітного документа ви можете вирушати в сервісний центр для перереєстрації авто.

Документи для реєстрації ГБО в Сервісному Центрі МВС:

 • Паспорт власника автомобіля і його ІПН;
 • Акт прийому-передачі авто (видається на СТО, яке переобладнало авто);
 • Свідоцтво про погодження конструкції (видає СТО);
 • Сертифікат відповідності;
 • Наказ керуючого підприємством про призначення відповідальної особи (для юросіб).

 

 • Юра 17 August 2020

  Доброго дня скажіть будь-ласка чи можна вже зараз зареєструвати ГБО, бо питав на сервісі та говорили, що знову якісь зміни готуються в законодавстві і наразі реєстрація тимчасово призупинена.

  Ответить
 • Вероника 18 August 2020

  Доброго дня! Ніяких змін наразі немає. Компанія, яка встановила ГБО, повинна видати необхідний для сертифікації комплект документів. Після отримання сертифіката в лабораторії, ви можете вписати газ в техпаспорт в найближчому сервісному центрі МВС.

  Ответить
 • Юра 19 August 2020

  Просто справа в тому, що мені це сказали в філії "ПрофиГаз" в м.Ужгород.

  Ответить
 • Вероника 31 August 2020

  Юрий, напишите, пожалуйста, свой номер телефона, с Вами свяжется наш специалист для консультации

  Ответить
 • Іван 3 November 2020

  Доброго дня. Чи можна поновити покет документів установленого ГБО якщо мої документи просрочилися два роки назад??

  Ответить
 • Вероника 4 November 2020

  Добрый день! Уточните, в каком городе и на каком СТО вы ставили ГБО. Либо оставьте контактный номер телефона или наберите для консультации: 067-636-36-36

  Ответить
 • Василь 19 January 2021

  Скажіть будь ласка,я хотів би поставати ГБО на свій автомобіль, але він по дорученню. Чи можливо вписати ГБО в момент перереєстрації автомобіля на себе?

  Ответить
 • Вероника 20 January 2021

  Доброго дня! Наразі для того, щоб вписати ГБО необхідно проходити сертифікацію. Лабораторія може по дорученню зробити сертифікат, але він все ж буде на того, хто саме буде в техпаспорті. Якщо Ви бажаєте відразу і на себе переоформити, то це тільки якщо є договір купівлі-продажу. За договором лабораторії роблять сертифікат одразу на нового власника і не треба буде міняти техпаспорт двічі. Для більш докладної консультації залиште контактний номер телефону або наберіть 067-636-36-36

  Ответить
 • Денис 27 January 2021

  Добрый Вечер !!! Не рекомендую производить газовую установку на ваш Автомобиль в фирме profigas.ua,поставил на свой автомобиль и с первого дня оборудование выносит мозг не могу спокойно ездить . Расход от 16 литров датчики все работают не корректно , после чего решил поменять СТО , сегодня приехал к ним так причину не устранили хотя оборудование новое на гарантии , попросил у них документы на переоформление газа в тех паспорт они их не предоставили хотя из начально был разговор: надумаете приедете и все вам выдадим . На МРЕО без документов делать не чего либо с нова переплачивать деньги . Теперь даже и не знаю что делать ...

  Ответить
 • Вероника 28 January 2021

  Доброго ранку! Підкажіть, будь ласка, на якій СТО Ви переобладнювались на газ і який номер Вашого авто? Ми знайдемо дані в нашій базі і намагатимемося з'ясувати виникле питання.

  Ответить
 • Pablo Pic 30 March 2021

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, купив автомобіль з газовою установко 4 покоління, але вона не зареєстрована у техпаспорті, чи можливо зареєструвати її?

  Ответить
 • геннадий 1 April 2021

  добрый день при регистрации гбо меняются ли номера на авто или только новый тех паспорт спасибо

  Ответить
 • Вероника 5 April 2021

  Доброго дня! Ні, номера не змінюються

  Ответить
 • Вероника 5 April 2021

  Доброго дня! Якщо по Україні, то потрібно звертатись за номером сервісу Вашого міста, який вказаний у нас на сайті і СТО вже направить туди, де можна пройти Сертифікацію. Якщо в Києві або Вишневому, потрібен попередній тех.огляд автомобіля. Залиште, будь ласка, контактний номер телефону або наберіть 0676363636.

  Ответить
 • Олександр 25 April 2021

  Доброго дня як вписати газ якщо купляв машину без документів на нього

  Ответить
 • Вероника 26 April 2021

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, з якого Ви міста? Якщо це Київ або Вишневе, то потрібен попердній огляд авто, щоб переконатись, що все правильно встановлено. Пакет документів разом з сертифікацією буде коштувати 3300 грн. Якщо це інше місто, то ми дамо номер СТО в іншому місті, де Вам допоможуть.

  Ответить
 • Микола 28 April 2021

  Доброго здоров’я! Підкажіть, будь ласка, як зробити зміни в техпаспорті авто. ГБО встановив власноруч, тепер хочу зареєструвати в МРЕО. Куди звертатись, щоб отримати необхідний сертифікат? (Полтавщина).

  Ответить
 • Вероника 30 April 2021

  Доброго дня! Зателефонуйте, будь ласка, до наших партнерів, вони підкажуть Вам які повинні бути наступні дії. СТО “ВІРАЖ” м. Полтава, Київське шосе, 13. 0 (95) 7362400. Керіник СТО Мелащенко Микола.

  Ответить
 • Анна 16 May 2021

  Доброго дня. Какой срок действия сертификата?

  Ответить
 • Вероника 17 May 2021

  Доброго дня! Сам сертифікат дійсний 1 рік, але документи, які до нього додаються після установки (Акт прийому і Свідоцтво) діють 10 днів. В деяких МРЕО закривають очі на строк дії Акту і дивляться на строк дії Сертифікату, а в деяких суворо за всім слідкують.

  Ответить
 • Светлана 24 May 2021

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як зробити зміни в техпаспорті авто. ГБО встановили 2 Роки тому, тепер хочу зареєструвати в МРЕО. Куди звертатись, щоб отримати необхідний сертифікат? (Черкассы).

  Ответить
 • Вероника 26 May 2021

  Доброго дня! Керівник станції СТО ФОП “Карнаух В.М.” м. Черкаси, вул. Ярославська, 7 може детально розказати +380 (67) 4707303

  Ответить
 • Марія 28 May 2021

  Добрий день! Підскажіть будьласка СТО в Надвірній Іванофранківській обл.

  Ответить
 • Михаил 31 May 2021

  Установку ГБО на новый автомобиль делают до постановки на учет в МРЕО или после?

  Ответить
 • Александр 1 June 2021

  Добрый день, купил машину с гбо в тех. пасспорт не вписано, у владельца документов и сертификата на гбо нет, поехал переоформлять машину, не пропустил инспектор после осмотра , как быть что делать, где получить сертификат Днепропетровская обл. Жёлтые Воды

  Ответить
 • Вероника 14 June 2021

  Добрий день. На сайті Центр Авто найближчий сертифікаційний центр до Жовтих Вод знаходиться в м. П'ятихатки, вул. Степова 1б, tel:+380952242975

  Ответить
 • Вероника 14 June 2021

  Щоб не змінювати два рази техпаспорт (на основі договору купівлі-продажу), можна поставити ГБО на новий автомобіль, пройти газову сертифікацію і вже тоді ставити авто на облік.

  Ответить
 • Вероника 14 June 2021

  Доброго дня! СТО, які входять в мережу: СТО “Автомаркет ЛТД” м. Івано-Франківськ (с. Черніїв), вул. Хриплинська, 3, +380 (50) 3738288, +380 (67) 2773837. СТО ФОП “Чорнопиский А.В.” м. Івано-Франківськ, вул. Тролейсбусна 37, +380 (68) 1049113

  Ответить
 • Юрій 17 June 2021

  Який акт про відповідність повинні надати на СТО? А ви сетифікаційний центр з лабораторіями чим займаєтесь, чи не повинні самі перевіряти цю відповідність і видати сертифікат. Чи просто бумажку виписуєте за 2800гнр.???

  Ответить
 • Вероника 23 June 2021

  Починаючи з 2020 року в Україні введено процес сертифікації, згідно якого, після переобладнання автомобіля Ви повинні пройти сертифікацію. Ми надаємо Вам пакет документів, який складається з "Свідоцтва про погодження конструкції транспортного засобу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху" (дозвіл, який надає право нам переобладнувати автомобілі), Акт приймання/передачі автомобіля (документ, який посвідчує факт переобладнання) та обов'язковий додаток до свідоцтва (документ в якому вказаний перелік обладнання, яке встановлено на авто та погоджено з ДП ДержавтотрансНДІпроект). Отримавши цей пакет документів Вам потрібно звернутися в акредитовану лабораторію, і на підставі протоколу випробувань орган сертифікації наддасть сертифікат відповідності. Пройшовши цю процедуру ви можете звернутися до СЦ МВС України для реєстрації ГБО.

  Ответить
 • Денис 26 June 2021

  Добрый день. На авто установлено ГБО но не вписано. Где документы на него не понятно. Сейчас продаю машину. Какая процедура подскажите пожалуйста.

  Ответить
 • Вероника 2 July 2021

  Доброго дня! Починаючи з 2020 року в Україні введено процес сертифікації, згідно якого, після переобладнання автомобіля Ви повинні пройти сертифікацію. Ми надаємо Вам пакет документів, який складається з "Свідоцтва про погодження конструкції транспортного засобу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху" (дозвіл, який надає право нам переобладнувати автомобілі), Акт приймання/передачі автомобіля (документ, який посвідчує факт переобладнання) та обов'язковий додаток до свідоцтва (документ в якому вказаний перелік обладнання, яке встановлено на авто та погоджено з ДП ДержавтотрансНДІпроект). Отримавши цей пакет документів Вам потрібно звернутися в акредитовану лабораторію, і на підставі протоколу випробувань орган сертифікації наддасть сертифікат відповідності. Пройшовши цю процедуру ви можете звернутися до СЦ МВС України для реєстрації ГБО. Якщо Ви встановлювали ГБО в мережі Profigas, то Вам потрібно звернутися на СТО для перевірки обладнання та зробити запит на отримання Свідоцтва про погодження конструкції транспортного засобу.

  Ответить
 • Николай 4 August 2021

  Добрый день. Управляю авто по тех паспорту в него вписан как с правом управления, хозяин авто умер, я сын ,в наследство никто не входил . Хочу установить гбо реальн ли его вписать в техпаспорт.Спасибо

  Ответить
 • Вероника 6 August 2021

  Добрый день. "Нужно оформить наследство сперва" - такой ответ мы получили из Сертификационного Центра.

  Ответить
 • Сергей 6 September 2021

  Добрый день купил недавно авто. Зарегистрирован как положено в мрео. Теперь стал вопрос с гбо.в каком сто установить гбо и где его зарегистрировать и какая общая сумма. Я проживаю в Новомосковске Днепропетровск обл

  Ответить
 • Вероника 7 September 2021

  Доброго дня. Напишіть, будь ласка, свій номер телефону, або наберіть: 050 727 8668 З вами зв'яжуться наші менеджери та детально вас проконсультують.

  Ответить
 • Артем 8 October 2021

  Подскажите пожалуйта, сколько времени действует сертификат на ГБО

  Ответить
 • Вероника 11 October 2021

  Доброго дня. Сертифікат дійсний 1 рік.

  Ответить
 • Віктор 11 October 2021

  Доброго дня як можна вписати ГБО .На авто стоїть ставилося 4 роки назад м.Біла Церква

  Ответить
 • 26 October 2021

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як зробити зміни в техпаспорті авто. ГБО встановили рік тому, тепер хочу зареєструвати в МРЕО. Куди звертатись, щоб отримати необхідний сертифікат?

  Ответить
 • Georg 26 October 2021

  Добрий день. Ви в нашому сервісі встановлювали ГБО та в якому місті?

  Ответить
 • Мар'яна 5 December 2021

  Доброго вечора, порадьте як вирішити таке питання, встановили ГБО на вашому сервісі в Тернополі, і переробили тех паспорт у сервісному центрі, тепер хочемо подати документи в податкову на податкову знижку, але потрібно сертифікат відповідності і накладна, де її можна отримати?

  Ответить
 • 12 December 2021

  Доброго дня Скажіть будь ласка як зареєструвати газ якщо немає документів з сто де ставилось гбо

  Ответить
 • Георгий Молтисанти 13 December 2021

  Доброго дня. Напишіть в якому місті цікавить реєстрація.

  Ответить
 • Валерій 14 December 2021

  Теж цікавить м. Малин Житомирська обл.

  Ответить
 • Вероника 14 December 2021

  Доброго дня. Зателефонуйте, будь ласка, в Центр Авто, можливо там проконсультують: https://centr-avto.com.ua/ Або приїжджайте до нас в Київ. Пройдете тех.огляд та отримаєте сертифікат. Попередньо потрібно знати назву блоку управління, який редуктор, форсунки та скільки років балону.

  Ответить
 • Татьяна Михайловна 23 January 2022

  Добрый вечер. Подскажите, пожалуйста, купили авто, в котором была установка гбо-4, но нет регистрации. Хотим зарегестрировать машину уже с гбо. Ездили по тп, сейчас будем оформлять куп-прод. К кому можно обратиться?

  Ответить
 • Георгий Молтисанти 24 January 2022

  Добрый день. Напишите город в котором хотите осуществить регистрацию ГБО.

  Ответить
 • Віталій 2 February 2022

  Добрий день! Купив авто із встановленим але не вписаним газом. Документів на газове обладнання нема. Який вихід із даної ситуації? 0662822584

  Ответить
 • Георгий 2 February 2022

  Добрий день. Передали ваш номер телефону нашим менеджерам, вони вам зателефонують і допоможуть вам з цим питанням.

  Ответить
 • Олексій 2 February 2022

  Купив авто по тех.паспорту. Можу я сам пройти сертифікацію ГБО,якщо я не власник?

  Ответить
 • Георгий 3 February 2022

  Доброго ранку. Сертифікацію ГБО зробити може і не власник, але документи на ГБО виписуються на власника по тех.паспорту і відповідно саме він має змінювати тех паспорт в МРЕО. Якщо є можливість, напишіть ваш номер.телофону, наші менеджера зателефонують вам для більш детальної консультації.

  Ответить
 • Юрій 20 February 2022

  Доброго дня. Купив пригнане авто, ще не сертифіковане, чи можу я встановити газ до сертифікації авто і зекономити? Чи гбо доведеться сертифікувати окремо?

  Ответить
 • Сергей 20 February 2022

  Добрый день. Подскажите, пожалуйста, купили авто, в котором была установка гбо-4, но нет регистрации, договор куп\прод. уже на руках. Как можно решить эту проблему. (г.Черкассы)

  Ответить
 • Георгий 21 February 2022

  Доброго дня. В якому місті цікавить переобладнання?

  Ответить
 • Георгий 21 February 2022

  Добрый день. Для полной консультации по вашей теме, вам может помочь наш партнер в Черкассах: Номер телефона: +380 (67) 4707303, +380 (73) 0181010.

  Ответить
 • Дмитрий 30 April 2022

  Подскажите с кем можно связаться в Ужгороде что бы пройти процедуру вписание гбо в техпаспорт?

  Ответить
 • Вероника 16 May 2022

  Доброго дня. А де Ви встановлювали ГБО? Справа в тому, что компанія, яка встановила ГБО, повинна видати необхідний для сертифікації комплект документів. Після отримання сертифіката в лабораторії, ви можете вписати газ в техпаспорт в найближчому сервісному центрі МВС.

  Ответить
 • Назарій 19 June 2022

  Доброго дня,хотів запитати купив авто (по купівлі-продаж)газу не було.Газ встановлював,вже я.Чи можу я переоформити авто і за одно вписати газ (щоб заощадити кошти)?

  Ответить
 • Вероника 20 June 2022

  Доброго дня. Спочатку ставиться газ, потім документи оформлюються (свідоцтво і сертифікат, вони в вас є?) на старого власника, а вже в МРЕО по договіру куплю продажу можна буде змінити власника і вписати газ і тех. паспорт.

  Ответить
 • Дмитро 21 June 2022

  Доброго дня. Підкажіть будь ласка який строк дії сертифікату?

  Ответить
 • Вероника 21 June 2022

  Доброго дня. Наше свідоцтво 10 днів, сертифікат 1 рік.

  Ответить
 • Богдан 26 June 2022

  Доброго дня, а ви робите акт огляду болонів ? (Заводський метан)

  Ответить
 • Вероника 27 June 2022

  Доброго дня. Ми ні, але спробуйте запитати тут: ТОВ Радикал Біла Церква, Кулик Василь Васильович 096 989 4331 066 359 4846

  Ответить
 • Григорій 13 August 2022

  Доброго дня! Яка ціна документів для того щоб зареєструвати гбо в сервісцентрі????

  Ответить
 • Вероника 15 August 2022

  Доброго дня. Де встановлювали ГБО?

  Ответить
 • Оксана 15 August 2022

  Доброго дня. Підкажіть,будь ласка, як правильно зробити? Авто куплене з установленою ГБО-4,документів жодних на установку у попереднього власника не було, тобто газ не вписаний в техпаспорт. Хочу переоформити авто на себе по до договору "купівля-продаж". Яка ціна на свідоцтво і сертифікат тепер, чи є якісь зміни з цієї ситуації по документах в даний військовий час?

  Ответить
 • Вероника 16 August 2022

  Доброго дня. З якого Ви міста?

  Ответить
 • 16 August 2022

  З Івано-Франківська

  Ответить
 • Вероника 17 August 2022

  Наберіть, будь ласка, на номери нижче. Це наші партнери Профігаз, може вони допоможуть. СТО «Автомаркет ЛТД» п. Черниев, ул. Хриплинская, 3 +380 (50) 3738288 +380 (67) 2773837 СТО ФЛП «Чорнопыский А.В.» (Партнерский СЦ) ул. Тролейсбусная 37 +380 (68) 1049113 +380 (66) 4516551

  Ответить
 • Евгений 19 August 2022

  Добрый день! На Ланосе сервисом установлено ГБО-4 три года назад. Сегодня и Сервиса нет. ГБО не зарегистрировали. Куда можно обратиться в ближайшее... чтоб сертифицировать и узаконить? Горишние Плавни или Кременчуг.

  Ответить
 • Вероника 22 August 2022

  Доброго дня. Наберіть, будь ласка, наших партнерів Профігаз в м. Кременчук: 0675208520.

  Ответить
 • Руслан 28 August 2022

  Доброго вечора. Підкажіть, гбо на авто встановлено, сертифікація пройдена, документы на руках але не вписано в тех паспорт. Чи є якісь строки за які потрібно вписати, чи можна коли завгодно.?

  Ответить
 • Вероника 29 August 2022

  Доброго дня. 10 днів з моменту виписки свідоцтва відповідності конструкції

  Ответить
 • Сергій 30 August 2022

  Якщо я правильно зрозумів, після встановлення газу є 10 днів щоб вписати його в техпаспорт? Купив авто по дорученню, газ не вписаний. Зараз потрібно новий сертифікат і документи виписувати на мене і тоді переоформляти авто? Чи який порядок дій? Куди можна звернутись м. Тернопіль?

  Ответить
 • Вероника 31 August 2022

  Наберіть, будь ласка, СТО в Тернополі: +380 (67) 0055770 Можливо зможуть допомогти

  Ответить
 • Людмила 5 September 2022

  Доброго дня. Підкажіть,будь ласка, як правильно зробити? Авто куплене з установленою ГБО-4,документів жодних на установку у попереднього власника не було, тобто газ не вписаний в техпаспорт. Хочу переоформити авто на себе по до договору "купівля-продаж". Як оформити ГБО. м Харків

  Ответить
 • Вероника 6 September 2022

  Доброго дня. Мережевих СТО Профігаз наразі в Харкові немає, і саме ми не допоможемо. Але знаємо, що є хлопці на ринку Лоск. Попитайте там.

  Ответить
 • Андрей 1 October 2022

  Добрый день, автомобиль находится в Украине (Одессе),а я нет,можно ли по доверенности установить газ и оформить в МРЭО?

  Ответить
 • Вероника 4 October 2022

  Доброго дня. Можна по генеральній довіренності.

  Ответить
 • василь 20 November 2022

  Кропивницький доброго дня. якщо я на вашому сто установлю гбо-4, то де у кропивницькому проходити сертифікацію. назва установи і адрес, якщо можливо. - БУДЬ ЛАСКА.

  Ответить
 • Вероника 21 November 2022

  Доброго дня. На цьому СТО допоможуть із Сертифікацією: https://profigas.ua/kontakty/kirovograd

  Ответить
 • Вадим 21 November 2022

  В мене гбо вже 4 роки, як мені зараз його вписати його і скільки буде коштувати?

  Ответить
 • Вероника 22 November 2022

  Доброго дня. Де Ви встановлювали ГБО? З якого Ви міста?

  Ответить

Додати коментар

Додати коментар