З точністю до літра


Пропан-бутанова автогазова система – прекрасна альтернатива бензиновому паливу. Крім бензинового бака додається ще й газовий резервуар, а сумарний запас ходу на двох видах палива дозволяє здійснювати далекобійні вояжі, взагалі не замислюючись про необхідність частого відвідування заправок.

Номінальна місткість самого балона завжди вказується в його паспорті (інформація виштампована на самому балоні або закріпленій на ньому табличці), а при справній арматурі балона (мультиклапанй) в балон має поміститися не більше 80% від номінального обсягу. Таким чином отримуємо що в типовий 43 літровий балон заправити можна близько 35 літрів і не більше!

Визначити рівень палива в балоні досить складно, адже в сучасному ГБО 4 покоління індикація рівня газового палива в балоні відображається всього чотирма-п’ятьма світлодіодами на перемикачі бензин/газ. А з огляду на високу інерційність газу в балоні і технічні особливості вимірювального пристрою, світлодіоди на кнопці можуть гаснути не пропорційно фактичному рівню. Також орієнтовно слід сприймати і резервний залишок палива в балоні.

Але є й альтернативний варіант, який дозволяє визначити кількість палива в балоні з точністю до 1 літра. Ультразвуковий датчик рівня SIGMA призначений для безконтактного вимірювання рівня зрідженого газового палива (пропан-бутан) в горизонтально розташованих тороїдальних і циліндричних балонах.

Основні переваги ультразвукового датчика рівня SIGMA в точності вимірювань (похибка до 2%). При цьому варто зауважити, що ультразвуковий датчик рівня є абсолютно незалежним пристроєм і при встановленні не потребує ніякого втручання в систему. Установка датчика може бути проведена як при монтажі автогазової системи на автомобіль, так і на вже змонтовану систему.

У базовому комплекті ультразвукового датчика рівня SIGMA всього два окремих модуля: вимірювач і індикатор. Вимірювач монтується безпосередньо зовні на дно балона, а індикатор встановлюється на панелі приладів. Після нескладного таруваннясистема готова до роботи, а похибка вимірювання складає всього 1 літр.

Крім автономної роботи ультразвуковий датчик рівня SIGMA може бути підключений до системи GPS-моніторингу, що дозволяє відстежувати і заправки, і витрата палива в режимі реального часу.

 

 • Игорь 21 February 2019

  Классная штука для меня. Где можно купить и сколько стоит.

  Ответить
 • Максим 24 February 2019

  Добрый день какая цена этого датчика

  Ответить
 • Владимир Мельниченко 25 February 2019

  Ориентировочная цена для Киевского СТО 3300 грн.

  Ответить
 • Владимир Мельниченко 25 February 2019

  Купить можно в нашем интернет-магазине.

  Ответить
 • александр 22 March 2019

  Сколько стоит и где купить

  Ответить
 • Владимир Мельниченко 25 March 2019

  Сам датчик, можно купить в нашем интернет-магазине. Датчик с установкой можно поставить на СТО. Но здесь лучше уточнять наличие и возможность монтаж в телефонном режиме.

  Ответить
 • Анатолий 16 April 2019

  Однако штучка своей ценой кусается. Подожду пока не станет дешевле. А пока буду считать по старине. Ведь водители устанавливают ГБО для экономии семейного бюджета.

  Ответить
 • Вячеслав 25 April 2019

  Озвучьте пожалуйста цену под ключ (цена за датчик плюс работа по установке ) на шашни СТО. Спасибо

  Ответить
 • Владимир Мельниченко 25 April 2019

  Ориентировочная цена для Киевского СТО 3300 грн.

  Ответить
 • Виталий 7 May 2019

  Датчик шикарный, но стоимость ужасная.

  Ответить
 • Игорь 17 September 2020

  Добрый день, какая стоимость датчика?

  Ответить
 • Вероника 18 September 2020

  Добрый день! Стоимость датчика 2298,10 грн. Купить его можно по ссылке: https://autogasmarket.ua/catalog/diagnosticheskoe_i_servisnoe_oborudovanie/datchik_urovnya_gaza_ultrazvukovoy_greengas_ultraz/

  Ответить
 • Василь 28 December 2020

  Спочатку зрадів,бо давно щось таке хотів.Але за ці гроші можна заїхати від АТО до Закарпаття і повернутись в Київ.Гаджети зараз бистро дешевіють,підожду...

  Ответить
 • 3 January 2021

  Просто напишите цену ,или так сложно

  Ответить
 • Вероника 4 January 2021

  Добрый день. Цена за датчик 2400,82 грн. Купить можно тут: https://autogasmarket.ua/catalog/diagnosticheskoe_i_servisnoe_oborudovanie/datchik_urovnya_gaza_ultrazvukovoy_greengas_ultraz/

  Ответить
 • Вероника 5 January 2021

  Спірне питання. Якщо їхати таку велику відстань і не тільки, не знаючи точно скільки у Вас газового палива в баці, то можна і пропустити той момент, коли він все ж таки закінчиться і деякий час Вам доведеться їхати на бензині. Але! З цим датчиком Ви будете точно знати скільки у Вас газу, такі ситуації більше траплятися не будуть і, звісно ж, він допоможе заощадити Ваші гроші)

  Ответить
 • Тимур 11 August 2021

  Сколько стоит установка "под ключ"?

  Ответить
 • Вероника 12 August 2021

  Доброго дня! GreenGas UltraZ буде 3800 грн (з більшим датчиком) і GreenGas UltraZ Mini 4200грн (з меншим)

  Ответить
 • 22 December 2021

  Ответить
 • Роман 22 December 2021

  Доброго дня яка ціна

  Ответить
 • Георгий Молтисанти 22 December 2021

  Доброго дня, на вибір є два види датчика, UltraZ стандартний та UltraZ mimi (як кнопка включення газу) по функціоналу вони нічим не відрізняються. Ціна із встановленням UltraZ mimi 4000 грн Ціна на стандартний із встановленням 3500 грн

  Ответить

Додати коментар

Додати коментар