AUDI Q5: спритна красуня


Власника цієї красуні можна назвати справжнім знавцем. Він достовірно знає, що таке якість та надійність, тому що в нього AUDI Q5. І її особливістю являється її «серце» – це двигун. На цьому автомобілі встановлено шестициліндровий двигун з системою прямого впорскування палива 3.0 TFSI, потужністю 280 кінських сил.

Стартуючи зі світлофору на цій спритній авто, з легкістю можна залишити позаду інших учасників дорожнього руху, але при цьому прийдеться витрачати немалі кошти на паливо, оскільки витрата палива може складати понад 15л/100 км.

Власник цінує та любить своє авто, тому й вирішив встановити найкраще в світі ГБО Prins VSI-2.0 DI від голландського виробника, особливістю якого є витрата бензину, яка складає не більше 5%. Встановлений редуктор з потужністю до 500 к.с., виготовлений відповідно до стандарту R67-01, має клапан скидання надлишкового тиску, вбудований датчик температури та опційне підключення до MAP.

Форсунки від японського виробника Keihen використані в форсуночній рейці, гарантують надійність та довговічність в експлуатації. Їх продуктивність розрахована на 290 мільйонів циклів (250 000 км).

Внутрішній тороїдальний балон GREENGAS на 65 літрів розміщений у ніші багажного відділення та обладнаний мультиклапаном GREENGAS AT02 Sprint класу R67-01, з 5-ма ступенями захисту.

Більше фото ГБО на Audi Q5 в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання