Audi Q7:надійний німецький кросовер


Audi Q7

Audi Q7 – найбільший і водночас один із найлегших у своєму класі. У статичному положенні машина виглядає великою, вантажною і неповороткою, то на ходу Audi Q7 радує прихильників азартного та екстремального водіння. За конструкцією – це практично легковий автомобіль, у нього незалежні підвіски та несучий кузов. Конструкторам Q7 вдалося гармонійно поєднати в одній моделі потужність спортивного боліду та прохідність всюдихода.

Audi Q7: Двигатель V6 TFSI

Німець агрегатований V6 двигуном, об’ємом 3,6 л з безпосереднім упорскуванням та потужністю 280 л.с. Витрата його стартує від 15л/100 км і може досягати 18л/100 км. Щоб не платити за дорогий бензин, господарем було ухвалено рішення переобладнати машину на ГБО. Середня економія їзди на газі по відношенню до бензину на 10 000 км: 25 200 грн.

Audi Q7: Блок управления: Prins VSI DI-3

Наші фахівці встановили преміальне голландське обладнання Prins VSI DI-3. Система забезпечує абсолютну надійність і економію без зміни потужних характеристик двигуна. Співвідношення палива становитиме 95%-газ та 5%-бензин. Це максимальний рівень заміщення газом на двигун з безпосереднім упорскуванням.

Audi Q7: Редуктор eVP-500

У комплект входить редуктор eVP-500, який є єдиним у світі редуктором з електронним управлінням. Він забезпечує точну витрату газу в будь-яких умовах експлуатації. Його ресурсу вистачить для забезпечення повної потужності даного двигуна, оскільки він розрахований на двигуни до 550 л.

Кнопка переключатель газ/бензин

Японські форсунки Keihin володіють ресурсом 290 мільйонів циклів і здатний працювати навіть при сильному забрудненні і надлишковим високим тиском. Вони забезпечують максимальне точне подання газового палива.

Внутрішній тороїдальний газовий балон GREENGAS на 57 літрів ми встановили в ніші запасного колеса і обладнали його мультиклапаном Tomasetto з 5-ма ступенями захисту, класу AT 07 R67-01.

Більше фото ГБО на Audi Q7 в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання