CADILLAC ESCALADE: велетень з USA


Сказати, що CADILLAC ESCALADE великий автомобіль, нічого не сказати. Він велетенський і агрегатується відповідним мотором, об’ємом 6,2 літри, потужністю понад 400 к.с. 8-циліндровий двигун навіть з прямим впорскуванням не можна назвати економним і тому єдиний рецепт для зменшення апетиту – установка ГБО.

Cadillac Escalade
Cadillac Escalade

Для CADILLAC ESCALADE обрана електроніка STAG 400 DPI в версії USA зі спеціальною платформою і алгоритмами роботи, створеними для таких моторів. Цей ЕБК здатний забезпечити безпроблемну роботу мотора на газовому паливі і зберегти працездатність штатних форсунок за рахунок постійного довпорскування порції бензину. У робочому режимі в циліндри подається паливна суміш, що включає 70% газу і 30% бензину, який охолоджує бензинові форсунки і оберігає від закоксування. Це гарантує збереження експлуатаційних характеристик і довговічність роботи мотора, переобладнаного на газ. При цьому витрата автомобіля зростає незначно, а використання пропан-бутану серйозно знижує затрати на паливо.

Cadillac Escalade: ГБО в подкапотном пространстве.Cadillac Escalade: ГБО в підкапотному просторі.
Cadillac Escalade: ГБО в підкапотному просторі.

З огляду на потужність силового агрегату, в автогазову систему змонтовані 2 пропан-бутанових редуктори Valtek Palladio. Їх сумарна потужність становить 620 к.с., що гарантує запас по продуктивності у всіх експлуатаційних режимах. Після редукторів, в магістралі 2 коалесцентних фільтри тонкого очищення GF01 зі скловолоконними змінними фільтроелементами, а впорскування реалізоване двома 4-форсуночними рейками STAG W02 BFC (до 42 к.с. на циліндр).

Cadillac Escalade: баллон GREENGAS объемом 89 л.Cadillac Escalade: балон GREENGAS об'ємом 89 л.
Cadillac Escalade: балон GREENGAS об’ємом 89 л.

Під багажником, встановлений зовнішній пропан-бутановий балон GREENGAS об’ємом 89 л і мультиклапан GREENGAS AT02 R67-01 зі збільшеними прохідними перетинами і виходом D8. Тепер з урахуванням сумарної заправки бензин + газ CADILLAC ESCALADE має великий запас ходу, а кожен пройдений кілометр обходиться власнику в два рази дешевше.

Більше фото ГБО на CADILLAC ESCALADE в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання