Калькулятор окупності ГБО

Марка
AUDI
Модель
100
Рік випуску
1968
Обєм двигуна
1.8
Витрата (л/100 км)
Далі Є питання?
Тип балона
Тор
Обєм балона
48л
Комплектація
Далі Є питання?
Доп. опции:ИТОГО:
10000 грн.*
Ваша выгода:
Пробег авто, км/год
Економія
1168 грн/мес
Окупаемость
3 мес

* указана ориентировочная стоимость работ СТО PROFIGAS (Киев, ул. Бережанская 17). Полную калькуляцию можно получить только после диагностики автомобиля на выбранном вами СТО.

Є питання? Зробити замовлення

Одне з найчастіших питань при вирішенні питання про переобладнання автомобіля на газ – це термін окупності ГБО. Виходячи з середньостатистичних даних можна сказати, що вартість ГБО і послуг з установки ЙОГО окупається на сучасному автомобілі приблизно через 13-15 тис. км. Але для того щоб визначити реальний термін окупності найпростіше використовувати калькулятор ГБО. Механізм закладений в його основу дозволяє реально оцінити витрати на переобладнання конкретного автомобіля і отримати на останньому кроці термін окупності саме для вашого автомобіля.
Калькулятор ГБО дозволяє вибрати марку і модель автомобіля, підібрати конфігурацію і прорахувати вартість газобалонного обладнання безпосередньо для обраної машини. На останньому етапі ви можете замовити додаткові опції і побачити суму яку вам доведеться заплатити за установку ГБО. Крім цього використовуючи можливості калькулятора ГБО можна буде вказати щорічний пробіг вашого автомобіля і побачити його реальну окупність.
Вартість ГБО і послуг з його встановлення постійно змінюється, а наш калькулятор ГБО містить найактуальнішу інформацію і дозволяє прорахувати вартість газобалонного обладнання всього в кілька простих кроків.

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Наші клієнти
               
Наши партнеры
         
Обладнання