CHEVROLET EXPRESS: ГБО на американця


Великий американець CHEVROLET EXPRESS агрегатується і відповідним йому мотором V8 в 5.3 літра, а його середньостатистична витрата палива становить 25-30 літрів на сотню. І при таких показниках, було б просто нераціонально експлуатувати його на бензині. Це розумів навіть наш колишній президент (Янукович В.Ф.) у якого в автохозяйтві був точно такий же EXPRESS, укомплектований по вищому розряду. І навіть при його золотих батонах, автомобіль експлуатувався на газовому паливі, а установку ГБО на президентський CHEVROLET, до речі, проводили теж фахівці нашого СТО. Адже на СТО «Профігаз» можуть запропонувати ГБО на будь-який автомобіль і будь-який бюджет.

На цей CHEVROLET EXPRESS ми встановили італійське ГБО Landi Renzo Omegas. Головна перевага даного комплекту в тому, що всі його компоненти мають ідеальну сумісність. І варто нагадати, що газобалонне обладнання Landi Renzo встановлюється на заводських конвеєрах багатьох світових автовиробників.

CHEVROLET EXPRESS: ГБО на мотор V8 в 5.3 литра.CHEVROLET EXPRESS: ГБО на мотор V8.

Не виникло проблем і з підбором газового резервуара, адже у нас завжди в наявності більше 150 видів пропан-бутанових балонів. Під днищем авто був встановлений 89 літровий зовнішній тор GREENGAS. До нього ж підібрали мультиклапан GreenGas AT02, що гарантує найвищу ступінь безпеки при експлуатації ГБО. А виносний заправний пристрій (ВЗУ) закріпили на кронштейні під заднім бампером.

CHEVROLET EXPRESS: пропан-бутановый баллон 89 л.CHEVROLET EXPRESS: пропан-бутановий балон 89 л.

І тепер CHEVROLET EXPRESS з ГБО від Профігаз крім основних переваг від їзди на газовому паливі (економічність, екологічність, збільшення моторесурсу) отримав ще й значний запас палива. Адже 120-літровий бензиновий бак і 89-літровий газовий балон забезпечують сумарний запас ходу понад 1000 км.

Після установки ГБО, за умови пробігу 15 000 км/рік:
Економія складає близько 5000 грн./міс.*
Окупність автогазової установки приблизно 6 міс.*
*при вартості за літр: бензин – 31,50 грн, газ – 12,00 грн

Більше фото ГБО на CHEVROLET EXPRESS в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання