CHEVROLET SUBURBAN: скромність тут зайва


Chevrolet Suburban
Chevrolet Suburban

Зазвичай у фільмах на таких автомобілях їздить голова мафіозного картелю, кримінальні авторитети, охорона супроводу або кілери. Вона явно не для скромних людей. У ній відчувається впевненість з першого погляду. Позашляховик Chevrolet Suburban – один з найпопулярніших автомобілів General Motors, і один з найбільших позашляховиків на автомобільному ринку. Модель з таким ім’ям випускається з 1935 року по сьогоднішній день, побивши всі рекорди довгожительства і 11 поколінь еволюції.

Крім бренду Chevrolet, цей позашляховик випускають в декількох варіантах: укорочена версія під назвою Tahoe, GMC Yukon XL, Cadillac Escalade ESV. Назва Chevrolet Tahoe – експортна версія Chevrolet Suburban, більш відома в країнах Європи.

Chevrolet Suburban: вид на кнопку переключения газ/бензин из салона. Chevrolet Suburban: вид на кнопку перемикання газ/бензин на ряду із салону.
Chevrolet Suburban: вид на кнопку перемикання газ/бензин на ряду із салону.

Оснащений Suburban силовим агрегатом V8 з прямим типом уприскування, об’ємом 5,3 л, потужністю в 355 к.с. і обертовим моментом від 335 до 585 Н * м. Виходячи з його потужності і габаритів автомобіля, легко припустити, що і витрата палива буде величезний – більше 30 л / 100 км.

При установці газового обладнання на даний автомобіль було обрано польська електроніка STAG-400 DPI, яка забезпечує ідеальне взаємодію штатної і газобалонної системи. Завдяки спеціальним алгоритмом роботи при перемиканні на газове паливо в камери згоряння разом з газо-повітряною сумішшю подається до 15% бензину. Такий підхід дозволяє зберегти не тільки всі експлуатаційні характеристики автомобіля, але і зберегти бензинові форсунки від перегріву.

Chevrolet Suburban: установленное ГБО на авто. Chevrolet Suburban: встановлене ГБО на авто.
Chevrolet Suburban: встановлене ГБО на авто .

Для підтримки повної потужності двигуна, було встановлено 2 редуктора марки GREENGAS AT09 NORDIC XP зі збільшеною, в порівнянні з аналогами, камерою обігріву. Мембрани зроблені з матеріалів з підвищеною стійкістю до агресивних середовищ. Редуктора ТМ GREENGAS є оригінальною італійською продукцією, що виготовляється на виробничих потужностях компанії Tomasetto.

Chevrolet Suburban: 2 мощные 4-секционные форсунки STAG. Chevrolet Suburban: 4-секційні форсунки STAG .
Chevrolet Suburban: 4-секційні форсунки STAG .

Для точного дозування газової суміші, були встановлені 2 потужні 4-секційні форсунки STAG W02 BFC зі збільшеною прохідністю газу, забезпечують чудові параметри роботи і чудову стійкість до «брудному» газу. STAG W02 BFC – це єдина форсунка на ринку, що не вимагає калібрування після процесу очищення.

Chevrolet Suburban: газовый баллон на 89 литров под багажником автомобиля. Chevrolet Suburban: Газовий балон на 89 літрів під багажником автомобіля.
Chevrolet Suburban: Газовий балон на 89 літрів під багажником автомобіля.

Місце для монтування кнопки перемикання газ / бензин було вибрано зліва від рульової колонки, де вона добре проглядається з водійського місця.

Газовий балон на 89 літрів ТМ GREENGAS встановили під багажником автомобіля і оснастили його мультиклапаном тієї ж марки з 5-ю ступенями захисту.

Більше фото ГБО на Chevrolet Suburban в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання