CHRYSLER 200: стрімкий та елегантний


Chrysler 200

Стрімкий та елегантний американець Chrysler 200. Автомобіль в даному кузові є послідовником моделі Chrysler Sebring. Цікаво, що на думку американського журналу Edmunds, зміна імені наштовхувало покупців думати про нього, як про молодшого брата флагманського Chrysler 300, що незмінно спричинило за собою підвищення продажів. Але мабуть не таких, як хотілося б, тому на ринку модель Chrysler 200 випускалася всього 2 роки.

Chrysler 200 – середньорозмірний седан, з легкістю долає круті маневри в жвавому потоці, і плавно керований в місті. А за версією Страхового інституту дорожньої безпеки, гальмівна система автомобіля заслужила оцінку «Відмінно» в їхньому рейтингу. Під капотом у цього автомобіля спільний з концерном Fiat двигун 2,4 л MultiAir, потужністю 184 к.с. Динаміка розгону до перших 100 км складає 9 секунд, а витрата палива по місту близько 11 л / 100 км.

Для даного автомобіля була обрана під установку ГБО польська електроніка 4 покоління STAG QBOX PLUS з інноваційною системою автоадаптаціі OBD і інтегрованими інтелектуальними алгоритмами добавки бензину, що незмінно дає їй переваги перед іншими ЕБУ.

Електроніка STAG QBOX PLUS відмінно працює спільно з форсунками Hana 2001, що ми і встановили на даний агрегат. Вони забезпечують високу продуктивність, точне дозування газової суміші в циліндр і швидкодія роботи.

Встановлений на авто редуктор італійського походження Tomasetto AT09 Nordic XP з динамічною компенсацією вихідного тиску забезпечує відмінний теплообмін при роботі в різних температурних режимах і навантаженнях на двигун.

Салон у Крайслера комфортний і ергономічний. Велика кількість опцій, 8,4-дюймовий екран, камера заднього виду – це і багато іншого тут було створено для насолоди поїздками за кермом цього авто. Кнопку перемикання газ / бензин було вирішено встановити у відсіку між сидінням водія та пасажиром. З одного боку вона завжди «під рукою» у водія, з іншого – непомітна для інших пасажирів, що не видає її приналежність до газобалонної сім’ї.

Та й багажник для такого автомобіля досить місткий – 453 л вільного простору. Тому тороїдальний балон на 54 л розмістили в ніші для запасного колеса, обладнавши його мультиклапаном класу R67-01 GREENGAS AT02.

Більше фото ГБО на Chrysler 200 в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання