CHRYSLER 300C:“танк” на газі


Chrysler 300C
Chrysler 300C

Напевно, в першу чергу слід відзначити зовнішній вигляд нашого нового гостя Chrysler 300С. Виглядає він приголомшливо – респектабельний, елегантний, оригінальний дизайн ловить погляди на дорозі регулярно. Такий автомобіль не часто трапляється, і про таке ми пишемо вперше. Його габарити на седан не дуже схожі, але він і не кросовер, хоча витрата палива ближча до другого. Бензину він споживає від 17-21 л/100 км, залежно від манери їзди власника.

Chrysler 300C: блок управления Stag QMax Plus и 2 фильтра паровой фазы газаChrysler 300C: блок керування Stag QMax Plus та 2 фільтри парової фази газу
Chrysler 300C: блок керування Stag QMax Plus та 2 фільтри парової фази газу

Під капотом у Chrysler 300С 6-циліндровий двигун на 3,5 л і потужністю 253 л. Для цього танка ми підібрали польське обладнання STAG QMAX PLUS, яке є останньою та інноваційною версією у сімействі Q-генерації. Великий пакет вбудованих функцій контролера дозволяє налаштувати автомобіль до ідеалу.

Chrysler 300C: редукторChrysler 300C: редуктор
Chrysler 300C: редуктор

Щоб забезпечити повну потужність роботи двигуна, наші майстри встановили редуктор GREENGAS AT13 XP, який вже відрегульований у заводських умовах, має чудові експлуатаційні характеристики та стійкий до агресивних домішок у газі. Система динамічної компенсації забезпечує стабільний тиск на виході зі збільшенням навантаження двигуна.

Chrysler 300C: установленные форсунки Hana в одиночном исполненииChrysler 300C: встановлені форсунки Hana в одиночному виконанні
Chrysler 300C: встановлені форсунки Hana в одиночному виконанні

Високошвидкісні форсунки корейського виробника HANA були встановлені в одиночній версії максимально близько до впускного колектора, що забезпечить швидку та точну подачу газу до циліндрів двигуна.

Chrysler 300C: кнопка-переключатель газ/бензинChrysler 300C: кнопка-перемикач газ/бензин
Chrysler 300C: кнопка-перемикач газ/бензин

Як видно на фото, кнопка перемикання палив газ/бензин була встановлена подалі від цікавих очей внизу біля дверей водія.

Тороїдальний газовий балон на 47 л GREENGAS був встановлений в ніші для запасного колеса і обладнаний мультиклапаном з 5-ма ступенями захисту Tomasetto AT02 Sprint.

Більше фото ГБО на Chrysler 300С в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання