CHRYSLER PT CRUISER: філософія ретро


Автомобілі в ретро стилі можуть любити тільки унікальні цінителі. Вони приваблюють своїм якимось «спокоєм» і безумовно екстравагантним стилем. Вони не дуже затребувані на українському ринку в силу своєї дорожнечі, але все ж роблять ажіотаж при появі на дорогах. Бажання виділитися в потоці і висловлювати свої естетичні уподобання цілком норма для будь-якого автомобіліста. Хтось купує спорткар, хтось величезний джип, хтось тюнінгує салон, а хтось займається стайлінгом. Але завжди будуть ті, хто любить автомобілі в стилі ретро. І для такої покупки у ретроманів досить широкий вибір. Якраз одна з них, Chrysler PT Cruiser, і приїхала до нас на переобладнання.

Саме концерн Chrysler в 90-і представив свій перший концепт в ретро стилі, який спочатку планувався випускатися як Plymouth Pronto, в якому вже можна було впізнати PT Cruiser. Зовні Chrysler PT Cruiser практично не змінювався, а тільки лише наповнював себе різними версіями, як GT і кабріолет.

Chrysler PT Cruiser обладнаний досить невибагливим 2-літровим двигуном, який «просить» 92 бензин, потужністю 141 к.с. Газове рішення на даний автомобіль знайшлося у італійського виробника GREENGAS в версії TERRA. Електронний блок управління GREENGAS TERRA оснащений потужним процесором, здатним проводити швидкий розрахунок подаваємим в камери згоряння порцій газу і миттєво реагувати на будь-які зміни потужних режимів двигуна.

Редуктор GREENGAS AT09 NORDIC відрегульований в заводських умовах і не вимагає додаткової настройки при монтажі ГБО. Серед переваг редуктора AT09 NORDIC варто відзначити стабільність тиску в усіх експлуатаційних режимах. Також дана модель характеризується тривалим терміном експлуатації і має високу ремонтопридатність.

Кнопка-перемикач газ / бензин клієнт побажав встановити ближче до дверного отвору біля дефлектора, що наші майстри і зробили.

Тороїдальний газовий балон Tugra на 37 літрів встановили під багажником і обладнали його мультиклапаном з 5-а ступенями захисту AT02 Sprint R67-01 італійського виробника Tomasetto.

Більше фото ГБО на Chrysler PT Cruiser в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання