DODGE CARAVAN боїнг на колесах


Dodge Caravan

Знову американський автомобіль. І знову на нашому СТО. Тільки ми встигли написати статтю про Сharger, як знову у нас в гостях Dodge. Пов’язано це з тим, що з недавнього часу в Україні серед автовласників стали популярні машини марки Dodgе, які виробляються в США. На цей раз у нас Dodge Caravan. Дана модель дуже комфортна в водінні, в міру динамічний двигун і високий кліренс на 16 гумі. Зовні Сaravan виглядає солідно і привабливо, з просторим салоном і комфортною м’якою підвіскою. Цей автомобіль ідеально підходить для поїздок всією сім’єю разом з дітьми. Caravan відмінний варіант для подорожей і для їзди по місту і завдяки гарній місткості підійде для перевезення великогабаритних вантажів. Сaravan оснащений двигуном 3.6 Pentastar V6, який є відмінним силовим агрегатом, що дає плавну потужність. Потужність двигуна становить до 292 к.с, витрата палива від 16 л / 100 км. Але через те що витрата палива на даній моделі сильно великий, господар автомобіля прийняв вірне рішення встановити газ.

Dodge Сaravan: блок управления STAG QMAX PLUS.

Наші майстри переобладнали цей автомобіль електронікою останнього покоління Q-генерації STAG QMAX PLUS. Працює система за протоколом ОBD, що гарантує найбільш підходящий до навантаження на двигун і умов роботи уприскування газу.

Dodge Caravan: мощный редуктор GREENGAS AT13 XP. Dodge Caravan: потужний редуктор GREENGAS AT13 XP
Dodge Caravan: мощный редуктор GREENGAS AT13 XP.

Редуктор GREENGAS AT13 XP є оригінальною італійською продукцією компанії Tomasetto. Він дозволяє забезпечити стабільну вихідну тиск при збільшенні навантаження на двигун. Форсунки були встановлені від корейського бренду Hana в версії Single, і вони які є cамимі популярними в світі. Вони володіють швидкою і точною подачею газу і стійкі до різних домішок.

Dodge Caravan: Два тороидальных газовых баллона GREENGAS на 34 л.
Dodge Caravan: Два тороїдальних газові балони GREENGAS на 34 л
Dodge Caravan: Два тороидальных газовых баллона GREENGAS на 34 л.

Два тороїдальних газові балони GREENGAS на 34 л майстри встановили в приховану від зайвих очей нішу, яка розташована в салоні під першим рядом пасажирського відсіку. Через це простір в багажному відділенні та в ніші для запасного колеса залишається не зворушеним. Балони обладнали мультиклапаном АТ02 Sprint від італійської компанії Tomasetto з 5-ю ступенями захисту класу R67-01.

Більше фото ГБО на Dodge Caravan в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання