DODGE CARAVAN: двічі газ


У гонитві за економією багато водіїв приймають раціональне рішення перевести автомобіль на газове паливо. Але це лише один з факторів, який першим приходить на розум. Адже сучасні автогазові системи дозволяють не тільки заощадити на дорогому бензині, а й забезпечують значно більшу свободу пересування.

У випадку з DODGE CARAVAN навіть назва, натякає на те, що у власника повинні бути збільшені запаси для здійснення далеких вояжів з максимальним комфортом. І він не тільки натякає на це, а й ідеально підходить в якості круїзного корабля, який може нести на своєму борту колосальні запаси палива.

Dodge Caravan: ГБО в подкапотном пространстве.Dodge Caravan: ГБО в підкапотному просторі.

Звичайно багато скептиків можуть засумніватися в його здібностях, почати обговорювати доцільність установки ГБО і приведуть при цьому сотні аргументів. Але саме DODGE CARAVAN дозволив реалізувати задум власника в повній мірі. А весь його секрет криється в підпіллі.

Крім великого і місткого багажника, ця модель авто, перед кріслами другого ряду сидінь має окремі вантажні відсіки для різних речей. І саме ці відсіки дозволили спеціалістам нашого СТО підібрати ДВА (!!!) окремих тороїдальних балони. Завдяки великим складським запасам і величезному асортименту ми з легкістю реалізували бажання власника.

Dodge Caravan: идеальные ниши для двух газовых баллонов по 34 литра.Dodge Caravan: тут прекрасно розмістились 2 газових балони по 34 літри.

Тепер DODGE CARAVAN має дві окремі ємкості для пропан-бутану. І якщо навіть врахувати, що в балон заправляється не більше 80% від номінального обсягу, то два балони по 34 літри, цілком можуть вмістити до 55 літрів газу. Виходячи з цього, італійська автогазова система Landi Renzo в тандемі з ДВЗ і штатним паливним баком здатна забезпечити сумарний запас ходу понад 1000 км.

Більше фото Dodge Caravan з ГБО дивіться в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання