DODGE CHALLENGER: кидає виклик


CHALLENGER – культовий автомобіль виробництва компанії DODGE. Справжній масклкар викликає заздрісні погляди оточуючих тільки своїм зовнішнім виглядом. В такому не сховаєшся від популярності і заздрості, не залишишся непоміченим. Але за подібний успіх доводиться платити і в даному випадку високою витратою палива.

Dodge Challenger: настоящий масклкар.Dodge Challenger: справжній масклкар.

Агрегатований мотором HEMI V8 в 425 к.с. CHALLENGER SRT запросто пожирає не лише кілометри доріг, але і спалює до 30 літрів бензину на 100 км. Уже цей показник є вагомим аргументом, для того щоб переобладнати двигун на газ.
Саме для цього звернувся власник на наше СТО, попросивши встановити ГБО на HEMI – двигун внутрішнього згоряння з напівсферичними камерами згоряння. До речі варто уточнити, що саме цей мотор спочатку був розроблений фірмою Chrysler для застосування на бойовому винищувачі P-47 Thunderbolt. На сьогоднішній день виробник позиціонує HEMI як «гоночну» технологію для потужних автомобілів.

Dodge Challenger: основные компоненты ГБО смонтированы под капотом.Dodge Challenger: основні компоненти ГБО змонтовані під капотом.

В результаті переобладнання масклкар отримав сучасний і високотехнологічний блок управління STAG-300 QMAX PLUS, форсунки Hana 2000 Rail і ДВА редуктори Landi Renzo LI10 OVERSIZE, щоб забезпечити весь табун його коней. Балон GREENGAS на 44 літри, може здатися комусь недостатньо об’ємним, але насправді він цілком забезпечує щоденну потребу в запасі палива і збільшує загальний запас ходу в півтора рази.

Dodge Challenger: тороидальный баллон вместо запаски.Dodge Challenger: тороидальний балон замість запаски.

Тепер вражаючі 570 Нм моменту і 425 к.с. потужності все так же прискорюють DODGE CHALLENGER до сотні менше ніж за 6 секунд. Але роблять це набагато економічніше.

Більше фото DODGE CHALLENGER SRT з ГБО в галереї.

 

 • 25 May 2017

  Этот Хеми не имеет ничего общего с теми старыми Хеми 60-х годов.

  Ответить
 • Владимир Мельниченко 25 May 2017

  60-е ушли, но легенды остались.

  Ответить
 • Алексей 23 May 2018

  Добрый день. Подскажите, есть ли возможность установки ГБО на 2014 DODGE CHALLENGER R/T и во сколько это обойдётся ?

  Ответить
 • Владимир Мельниченко 24 May 2018

  Уточните пожалуйста какой мотор у вашего авто. По возможности укажите VIN.

  Ответить

Додати коментар

Додати коментар
Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання