DODGE CHARGER: гарний та брутальний


Dodge Charger
Dodge Charger

Ви завжди будете в центрі уваги, якщо ви на машині з фільму «Форсаж». Вона ніби просякнута харизмою і брутальністю. Ті, хто їздять або їздили на Dodge Charger розуміють, про що ми. Впевнена поведінка на дорозі, руху м’які і плавні, вона обертає на себе масу поглядів. Виразні зовнішні риси доречно доповнюються стильним інтер’єром. Оздоблення витримана в американському стилі, яка не впадає в очі.

Dodge Charger: блок управления STAG QMAX PLUS. Dodge Charger: блок керування STAG QMAX PLUS.
Dodge Charger: блок керування STAG QMAX PLUS.

Charger агрегатирован атмосферним 3.6 Pentastar V6 з системою регулювання фаз VVT (Variable Valve Timing), розподіленим типом уприскування палива і потужністю в 292 к.с. Спортивна родовід Charger суворо б’є власників таких авто по гаманцю своїм витратою палива. Він становить від 14 л / 100 км по місту, в залежності від того, наскільки сильно він тисне на педаль акселератора.

Dodge Charger: мощный редуктор GREENGAS AT13 XP. Dodge Charger: потужний редуктор GREENGAS AT13 XP.
Dodge Charger: потужний редуктор GREENGAS AT13 XP.

Для переобладнання цього автомобіля була обрана остання версія електроніки Q-генерації, STAG QMAX PLUS з великим пакетом вбудованих функцій, в числі яких: робота по протоколу OBD, емулятори рівня палива і тиску, і функцією накладання палива в момент перемикання.

Dodge Charger: скоростные форсунки корейского бренда HANA в версии Single. Dodge Charger: швидкісні форсунки корейського бренду HANA у версії Single.
Dodge Charger: швидкісні форсунки корейського бренду HANA у версії Single.

Встановлений редуктор GREENGAS AT13 є оригінальною італійською продукцією компанії Tomasetto і володіє безпрецедентною потужністю для його розмірів. Серед його переваг слід виділити застосування подвійної мембрани, яка забезпечує стабільну вихідну тиск при збільшенні навантаження на двигун.

Високошвидкісні форсунки корейського бренду HANA в версії Single були врізані в максимальному наближенні до впускного колектора для швидкої і точної подачі газу в циліндри двигуна.

Dodge Charger: газовый баллон на 59 л ТМ GREENGAS. Dodge Charger: газовий балон на 59 л ТМ GREENGAS.
Dodge Charger: газовий балон на 59 л ТМ GREENGAS.

Тороїдальний газовий балон GREENGAS на 59 л майстри встановили в ніші для запасного колеса в багажному відділенні та обладнали його мультиклапаном класу R67-01 з 5-ю ступенями захисту, в числі яких електромагнітний, протипожежний, ручний клапани і автоматичний відсікач на 80%.

Більше фото ГБО на Dodge Charger в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання