DODGE DART: американський дизайн та італійська техніка


Dodge Dart
Dodge Dart

Кажуть, в шлюбах із багатонаціональних сімей народжуються красиві, розумні діти. Також і у випадку зі злиттям двох впливових концернів Chrysler Group і Fiat Group. Завдяки їх старанній співпраці світ побачив їх дітище, спортивний седан Dodge Dart, вдало втілив в собі американський агресивний дизайн і спортивну італійську техніку. Стильний, комфортний і до того ж індивідуальний. У списку опцій можна знайти 14 варіантів оздоблення інтер’єру і 12 кольорів забарвлення кузова. Побудований Dart на платформі автомобіля Alfa Romeo, і його прямими конкурентами є Mazda3 і Ford Focus.

Dodge Dart: двигатель Tigershark MultiAir 2,4 л. Dodge Dart: двигун Tigershark MultiAir 2,4 л.
Dodge Dart: двигун Tigershark MultiAir 2,4 л.

Агрегатован Dodge атмосферним двигуном Tigershark MultiAir 2,4 л, потужністю 184 к.с і 232 Нм крутного моменту. Дані двигуни також встановлюються на такі автомобілі як Jeep Renegade, Chrysler 200, Fiat 500X і Jeep Cherokee. Для розгону цього седана до першої сотні знадобиться 8,2 секунди, а витрата по місту у нього становить більше 10 л / 100 км.

Dodge Dart: газовый редуктор GREENGAS AT09 Nordic XP и фильтр. Dodge Dart: газовий редуктор GREENGAS AT09 Nordic XP та фільтр.
Dodge Dart: газовий редуктор GREENGAS AT09 Nordic XP та фільтр.

Ми оснастили автомобіль комплектом польської електроніки STAG-4 QBOX PLUS, серед функціоналу якого є система автоадаптаціі по протоколу OBD і гнучко настроюється функція довприску бензину, яка дозволяє компенсувати недолік потужності в навантажувальних режимах.

На автомобіль встановили редуктор GREENGAS AT09 Nordic XP, який чудово працює в будь-якому діапазоні температур, надійний, безпечний і стійкий до агресивних домішок в газовому паливі. Саме для очищення газу в редукторі використовується спеціальний фільтр.

Dodge Dart: кнопка переключения газ/бензин. Dodge Dart: кнопка перемикача газ/бензин.
Dodge Dart: кнопка перемикача газ/бензин.

Встановили також корейські форсунки Hana 2001 Single преміального рівня, які добре зарекомендували себе при роботі в наших умовах за рахунок високої стійкості до забруднень. Їх ресурс роботи становить понад 250 тисяч км.

Dodge Dart: газовый баллон на 50 л. Dodge Dart: газовий балон на 50 л.
Dodge Dart: газовий балон на 50 л.

Для кнопки перемикання з бензину на газ було зроблено отвір в передній панелі біля рульової колонки, а в нішу запасного колеса встановлений тороїдальний балон GREENGAS, об’ємом 50 л. Наші майстри оснастили його мультиклапаном з 5-ма ступенями захисту, в числі яких ручний, електромагнітний, швидкісний, протипожежний клапани і відсікач на 80%.

Більше фото ГБО на Dodge Dart в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання