DODGE DURANGO:агресивний, великий, але ненажерливий позашляховик


Dodge Durango
Dodge Durango

Dodge Durango- великий ненажерливий позашляховик останнього покоління від американського автогіганта Chrysler. У даній моделі ідеально поєднується все, що потрібно позашляховику. Це значна зовнішність, величезні розміри, велика місткість і потужна тяга двигуна. Жорсткий несучий кузов Durango конструювали під ентузіастів активного водіння. Завдяки цьому автомобіль з’єднує собі впевнену динаміку і неперевершений комфорт, який здатний надихнути на найрішучіші дії.

Dodge Durango: блок управления STAG Q-MAX PLUS
Dodge Durango: блок управления STAG Q-MAX PLUS

Dodge Durango агрегатирован атмосферним двигуном V6, об’ємом 3.6 л, потужністю 290 к.с. Витрата палива варіюється в межах 14-20 л / 100 км, т.к все залежить від манери їзди власників. Щоб скоротити витрати на паливо, наші майстри підібрали відповідне газове обладнання. Встановили польське обладнання STAG Q-MAX PLUS. Основна функція газового блоку управління це можливість роботи по протоколу OBD. Для безперебійної роботи і усунення помилок в блок інтегровані емулятор тиску і рівня палива. У комплект електроніки QMAX PLUS входить кнопка-перемикач газ / бензин LED-401, яку ми встановили зліва від рульової колонки в зоні видимості водія.

Dodge Durango: форсунки Hana в Single версии.
Dodge Durango: форсунки Hana в Single версии.

Високошвидкісні форсунки Hana 2001 одиночній версії встановили максимально близько до впускного колектора. Це гарантують точну роботу і швидку подачу газової суміші в циліндри двигуна. Для підтримки повної потужності двигуна ми встановили Редуктор GREENGAS AT13XP від ​​італійської компанії Tomasetto, який відрегульований і протестований в заводських умовах і може встановлюватися на двигуни потужністю до 373 к.с. Його перевага перед іншими редукторами в застосуванні системи компенсації вихідного тиску при збільшенні навантаження на двигун в будь-яких експлуатаційних режимах.

Dodge Durango. Торидальный балллон GREENGAS на 72 л.
Dodge Durango. Торидальный балллон GREENGAS на 72 л.

Наші майстри при установці газового балона зазвичай приміряють кілька варіантів і видів балонів. Клієнт вибрав установку тороїдального балона Greengas на 72 літра. Балон встановлений під багажником на спеціальні кронштейни і обладнаний мультиклапаном c 5-ю ступенями захисту AT02 Sprint R67.

Більше фото ГБО на Dodge Durango в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання