DODGE JOURNEY: сучасний мандрівник

Черговий північноамериканський автомобіль у нас на переобладнанні. Dodge Journey – автомобіль, що поєднує в собі риси кросовера і мінівена, який проводиться для ринку США в Мексиці. На європейському ринку представлений братом-близнюком Fiat Freemont.

Але який ж транспортний засіб підходить для подорожей так само добре, як наш сьогоднішній Dodge Journey? Дійсно, це комфортний сімейний автомобіль для далеких поїздок. Великий місткий багажник, просторий салон з багатофункціональними відсіками, потайними кишенями спростять такі нелюбимі довгі збори і дозволить насолодитися поїздкою в повній мірі. Єдине, що може засмутити в цьому автомобілі, це витрата – він тут перевищує 15л / 100 км. Всі наші клієнти добре знають, що, поставивши на авто газ, можна сміливо виїжджати на далекі відстані, не турбуючись про витрати на паливо. А, враховуючи, що наша Мережа СТО Profigas налічує вже понад 100 сервісних станцій по всій Україні, Ви зможете без проблем обслужити свій автомобіль в будь-якому місті.

Для переобладнання Journey на ГБО був обраний комплект італійської електроніки Landi Renzo Omegas EVO преміум рівня. Компактний блок управління з функціями самокалібровки забезпечує надійну роботу газової системи.

Редуктор Landi Renzo LI10 оснащений фільтром грубого очищення, що дозволяє додатково очищати пропан-бутанову суміш, а також аварійним клапаном для скидання високого тиску. Цей редуктор дозволяє працювати двигуну на повну потужність у будь-яких температурних режимах.

Встановлені форсунки АЕВ точно відпрацьовують дозування впорскування завдяки спеціальній мембрані, розташованої в електричній котушці, що призводить до плавного переходу між видами палива, повільного зносу ключових деталей, економічній витраті пального.

Перемикач газ / бензин встановили на передній панелі зліва біля рульової колонки, і він добре проглядається з місця водія.

Автомобіль обладнали турецьким пропан-бутанових балоном Tugra на 50 л і оснастили його мультиклапаном GREENGAS AT02, класу R67-01. Ну що ж, Dodge Journey, в дорогу?

Більше фото ГБО на Dodge Journey в галереї.