DODGE RAM: для справжнього рейнджера


Dodge Ram
Dodge Ram

У дитинстві всі хлопчики захоплюються і грають машинками. Найулюбленіші у них часто вантажівки. Вони всюди прохідні, в них можна багато чого скласти, перевезти гору піску і всього іншого. А коли ці хлопчики виростають, деякі з них своїм захопленням не змінюють і купують в свій автопарк вже справжні вантажівки.

Повнорозмірний, повнопривідний, вантажний і просто величезний пікап Dodge Ram 1500 сьогодні у нас на переобладнанні. Один з нечисленних представників пікапів, які виробляються на заводах США і Мексики, випускається автоконцерном Chrysler під брендом Ram Trucks.

Dodge Ram: агрегатирован V-образным двигателем на 8 цилиндров. Dodge Ram: агрегатован V-подібним двигуном на 8 циліндрів.
Dodge Ram: агрегатован V-подібним двигуном на 8 циліндрів.

За кермом цього автомобіля будь-який водій буде почувати себе справжнім рейнджером, який приковує до себе погляди і увагу оточуючих. Проходячи повз цього гіганта неможливо не зупинитися і не розглянути його. Він занадто вселяє своїми габаритами. Його вантажопідйомність розрахована на перевезення вантажу до півтори тонн з можливим буксируванням причіп, масою майже в 6 тонн (в 5800 кг.)

Цей автомобіль агрегатирован V-подібним двигуном на 8 циліндрів, об’ємом в 5,7 літра і потужністю в 395 к.с. Потужність двигуна дозволяє розігнати цього гіганта за 7 секунд до першої сотні. Витрата палива становить понад 20 л / 100 км, в залежності від манери їзди водія. А якщо натиснути сильніше на педаль акселератора, то страшно уявити до якої позначки вона може досягти. І, якщо прикинути приблизні витрати просто на бензин, – це складе більше 100 000 грн. на рік. Непогана сума для перегляду свого бюджету, погодьтеся?

Dodge Ram: установленное ГБО под капотом. Dodge Ram: встановлене ГБО під капотом.
Dodge Ram: встановлене ГБО під капотом.

Наші фахівці оснастили цю вантажівку польської електронікою STAG-300 QMAX PLUS, що працює по протоколу OBD, що гарантує найбільш підходящий до навантаження двигуна і умов роботи впорскування газу. Автоматичне вибіркове видалення деяких помилок системи впорскування автоматично видаляє обрані помилки, не вимагаючи підключення якихось зовнішніх пристроїв.

Щоб зберегти потужність цього автомобіля, були встановлені два редуктора італійського бренду Tomasetto AT09 Nordic XP, оснащені двох-мембранною системою з динамічною компенсацією тиску. Таким чином, ця система дозволяє підтримувати підтримувати правильну роботу форсунок, і забезпечувати оптимальний контроль карбюрації і вдосконалений процес автокалибровки.

Dodge Ram: газовые форсунки. Dodge Ram: газові форсунки.
Dodge Ram: газові форсунки.

Високошвидкісні форсунки Hana 2001 Single вигідно відрізняються серед конкурентів високою якістю, швидкодією, низькою гучністю і оптимальною ціною. І саме їх наші майстри встановили на Ram. Вони зберігають свої робочі характеристики протягом тривалого терміну експлуатації, і добре зарекомендували себе при роботі в наших умовах за рахунок високої стійкості до забруднень.

Dodge Ram: монтаж баллона под кунгом. Dodge Ram: монтаж балона під кунгом.
Dodge Ram: монтаж балона під кунгом.

Кнопку перемикання газ / бензин LED-500 встановили у скромній, але функціональній передній панелі на ряду з іншими перемикачами.

Варіацій установки газових балонів на такі автомобілі кілька, але господар вибрав установку балона під кунгом. А обладнали його мультиклапаном з 5-ю ступенями захисту Tomasetto AT02 Sprint класу R67-01.

Більше фото ГБО на Dodge Ram в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання