VW Caddy Ecofuel: альтернативне рішення


Поки більшість автомобілістів ведуть дискусії на тему доцільності установки ГБО багато провідних автовиробників пропонують «загазовані» машини в заводському виконанні. Напевно, щось вони знають …

DSC06339w

Найчастіше з заводських конвеєрів європейських виробників сходять машини з метановими газовими установками, так як цей вид палива найбільш популярний в Європі. У той же час на наших просторах значно більшу популярність завоював скраплений газ (пропан-бутан). І в цьому є певна нестиковка, адже кількість метанових заправок у нас невелика, а пропанові ростуть як гриби після дощу.

DSC06365w

Ще одна проблема з якою стикаються власники машин з метановим ГБО це кваліфіковане їх обслуговування. В Україні лише кілька станцій пропонують обладнання та сервіс для метанових газових установок. До речі наша СТО «Профігаз» забезпечує повний комплекс послуг з обслуговування метанових систем. Ми займаємося не тільки установкою, а й проводимо ремонт метанового ГБО всіх можливих систем і поколінь.

DSC06355w

У той же час, деякі автовласники зіткнувшись з проблемами обслуговування метанового обладнання приймають рішення перевести машини на пропан. Але і тут існують підводні камені, які роблять процес переходу з метану на пропан часто неможливим. Наприклад, VW Caddy Ecofuel з заводським метановим ГБО до недавніх пір коректно переобладнати з метану на пропан не міг ніхто.

DSC06368w

Встановлюючи обладнання 4 покоління замість заводського метанового ГБО монтажники стикалися з неможливістю правильно налаштувати взаємодію паливних систем. Такий тандем нормально працювати не міг, система реєструвала помилку, і водій спостерігав неминучий Сheck engine. Неодноразово зіткнувшись з цією проблемою, ми все ж знайшли рішення.

DSC06353w

СТО «Профігаз» тепер пропонує власникам VW Caddy Ecofuel гарантовано робочу систему ГБО 4 покоління на базі STAG Q-BOX Plus. Місце метанового редуктора займає Tomasetto AT09 Аляска Super, а одиночні форсунки Hana 2001 Rail встановлюються замість заводських в штатні перехідники. Таким чином пропанове ГБО монтується з мінімальною модернізацією існуючої системи.

DSC06345w
Але головним компонентом нашої установки, є спеціальний емулятор нашої власної розробки. Пристрій підключається до системи і дозволяє експлуатувати автомобіль на пропановому паливі імітуючи роботу на бензині. При цьому штатна електроніка не робить спроб переключиться на метан, а значить і помилки в системі не реєструються.
DSC06347w

Метанові балони з VW Caddy демонтуються, а замість них під днищем встановлюється тороідальний балон Green Gas на 48 л об’єму. Це ще один плюс в сторону такої модернізації, адже метанові балони самі по собі досить важкі, а їх демонтаж дозволить збільшити корисне навантаження, що для комерційного автомобіля VW Caddy дуже важливо.

DSC06361w

 

 • Андрей 10 January 2020

  Добрый вечер, в Одесском фелиале можно переоборудовать метатовый кадди на пропан, и какая полная стоимость, спасибо.

  Ответить
 • Владимир Мельниченко 13 January 2020

  Да и менеджер уже предоставил вам консультацию в телефонном режиме.

  Ответить
 • Андрей 21 January 2020

  Який ресурс двигуна?

  Ответить
 • Владимир Мельниченко 22 January 2020

  Це більше питання до власника авто. Ми не можемо відповісти.

  Ответить
 • Богдан 3 February 2020

  Доброго,у мене Zafira 1.6 cng,чи працюєте з такими,чи є філія у Львові

  Ответить
 • Владимир Мельниченко 4 February 2020

  У Львові є 3 наших СТО, але інформацію по вашому авто краще уточнити по телефону. Телефони СТО ви знайдете на сторінці Контакти.

  Ответить
 • Жека 8 March 2020

  Озвучте,пожалуйста,стоимость переоборудования vw caddy ecofuel на пропан.

  Ответить
 • Владимир Мельниченко 11 March 2020

  Не все наши СТО смогут выполнить эту работу. Подскажите в каком городе вас интересует такое переоборудование.

  Ответить
 • Жека 12 March 2020

  Вообще я из Сум

  Ответить
 • Владимир Мельниченко 16 March 2020

  Предлагаю Вам рассмотреть возможные варианты комплектаций: 1. Эконом - электроника STAG –GoFast (Польша), редуктор Tomasetto (Италия), форсунки Green Gas тип30 (Valtek, Италия). Ресурс работы форсунок 85-100тыс.км. Баллон в нишу под запасное колесо объемом 43 л. Стоимость такой установки 360 евро. 2. Стандарт – электроника STAG Q-box BASIC (Польша), редуктор Tomasetto (Италия), форсунки Green Gas тип30 (Valtek, Италия). Ресурс работы форсунок 100-150тыс.км. Усовершенствованный блок управления. Баллон в нишу под запасное колесо объемом 43 л. Стоимость 390 евро. 3. Премиум комплектация – STAG Q-box PLUS (Польша) высокотехнологичный ЭБУ с функцией автоадаптации по OBD, редуктор Tomasetto (Италия), высокоскоростные форсунки STAG W03 (Польша). Ресурс работы форсунок 150-200тыс.км. Баллон в нишу под запасное колесо объемом 43 л. Стоимость 430 евро 4. Комплект Landi Renzo EVO. Баллон в нишу под запасное колесо объемом 43 л. Стоимость 520 евро. 5, Комплект Landi Renzo EVO Omegas OBD . Баллон в нишу под запасное колесо объемом 43 л. Стоимость 700 евро.

  Ответить
 • 26 March 2020

  В меня кадик заводской метан 4 балона один балон викинули и дополнительно поставили пропан ездет и на метане и на пропане.

  Ответить
 • Андрей 9 April 2020

  Добрый день 8 04 2020 в Одесском Филиале «ПрофиГаз» установили гбо пропан на VW Caddy Ecofuel. Всё работает отлично (кроме того что горит чек и 13 ошыбок) персонал на высоте все зделали быстро и качественно но есть вопрос, на момент установки отсутствовал специальный эмулятор ( про что был предупрежден). Сумму оплатил всю включая эмулятор 550$, ребята сказали что как придёт так и установят, хотелось бы уточнить когда будет изготовлен данный эмулятор.

  Ответить
 • Андрей 9 April 2020

  Добрый день 8 04 2020 в Одесском фелиале профигаз установили гбо пропан на VW Caddy Ecofuel. Всё работает отлично (кроме того что горит чек), персонал на высоте. Но есть вопрос, на момент установки отсутствовал специальный эмулятор (про что был предупрежден заранее) оплатил все включая эмулятор и его установку в сумме 550$,ребята сказали что как придёт эмулятор так и установят, хотелось бы уточнить когда будет изготовлен и будет возможность установки даного эмулятор, заранее спасибо.

  Ответить
 • Андрей 10 April 2020

  Добрый день 8 04 2020 в Одесском фелиале профигаз установили гбо пропан на VW Caddy Ecofuel. Всё работает отлично, я доволен, (кроме того что горит чек), персонал на высоте. Но есть вопрос, на момент установки отсутствовал специальный эмулятор (про что я был предупрежден заранее) оплатил все включая эмулятор и его установку в сумме 550$,ребята сказали что как придёт эмулятор так и установят, хотелось бы уточнить когда будет изготовлен и будет возможность установки даного эмулятор, заранее спасибо.

  Ответить
 • Вероника 10 April 2020

  Добрый день! Не могли бы вы более детально объяснить вашу проблему?

  Ответить
 • Вероника 14 April 2020

  Добрый день! Спасибо за отзыв. Эмулятор для Вашего автомобиля запущен в производство. Как только он поступит, мы с Вами сразу свяжемся и пригласим для его дальнейшей установки

  Ответить
 • Вероника 14 April 2020

  Добрый день! Спасибо за отзыв. Эмулятор для Вашего автомобиля запущен в производство. Как только он поступит, мы с Вами сразу свяжемся и пригласим для его дальнейшей установки

  Ответить
 • Вероника 14 April 2020

  Добрый день! Спасибо за отзыв. Эмулятор для Вашего автомобиля запущен в производство. Как только он поступит, мы с Вами сразу свяжемся и пригласим для его дальнейшей установки

  Ответить
 • Андрій 14 April 2020

  Доброго дня.Озвучте будь ласка ціну переобладнання VW Touran 2.0 EcoFuel 1T 2006 р. З балоном під авто!???

  Ответить
 • Вероника 19 April 2020

  Добрый день! На данном автомобиле возможен двигатель с прямым впрыском. Напишите, пожалуйста, VIN-код авто.Спасибо

  Ответить
 • Андрій 19 April 2020

  WVGZZZ1TZ6W196003

  Ответить
 • Иван 27 April 2020

  Озвучте будь ласка ціну переобладнання VW Touran 2.0 EcoFuel 1T 2006 р він код №WVGZZZ1TZ6W233990 . Дякую

  Ответить
 • Вероника 5 May 2020

  По вин коду нет информации. Для подбора и формирования комплекта и цены необходим код двигателя или подъехать к нам на СТО для детального осмотра

  Ответить
 • Вероника 5 May 2020

  Добрый день. По вин коду нет информации. Для подбора и формирования комплекта и цены необходим код двигателя или подъехать к нам на СТО для детального осмотра.

  Ответить
 • Евгений 9 June 2020

  Там нет ниши для запасного колеса

  Ответить
 • Вероника 10 June 2020

  В каком городе интересует установка ГБО?

  Ответить
 • Евгений 20 June 2020

  Блин,укрпочта гораздо быстрее работает чем ваши комментарии

  Ответить
 • Вероника 22 June 2020

  Добрый день! Уточните, пожалуйста, какой у Вас был вопрос

  Ответить
 • Евгений 23 June 2020

  Там нет ниши под запасное колесо

  Ответить
 • Вероника 24 June 2020

  Да, действительно. На этой модификации нет запасного колеса, оно не предусмотрено. А соответственно и нет ниши. Обычно пропановый баллон мы устанавливаем вместо демонтированных метановых баллонов.

  Ответить
 • Михаил 24 August 2020

  Доброго времени суток. Можно по подробней о эмуляторе?? Есть несколько переделанных машин. Хотелось бы чтобы не показывало аварийный режим на бензине.

  Ответить
 • Вероника 27 August 2020

  Добрый день! Этот продукт сейчас находится на доработке. Пока он не доступен, к сожалению.

  Ответить
 • Ярослав 8 September 2020

  Чи можливо переобладнати на пропан vw Passat b7 ecofuel? Яка ціна даної процедури? (Вінниця, або ж місто ближче до Вінниці)

  Ответить
 • Роман 14 September 2020

  Обслуговуєте кадді екофуел ?

  Ответить
 • Вероника 15 September 2020

  Доброго дня! На жаль, поки що не можна.

  Ответить
 • Вероника 15 September 2020

  Доброго дня! Так, обслуговуєм.

  Ответить
 • Олег 23 November 2020

  Доброго вечора,Пассат7-12р метан, можливо пеобладнати на пропан?

  Ответить
 • Вероника 24 November 2020

  Доброго дня! На жаль, ні.

  Ответить
 • Саша 24 November 2020

  В хмельницькому можна переробити метан на пропан?

  Ответить
 • Вероника 25 November 2020

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка,який у Вас автомобіль?

  Ответить
 • алекс 7 December 2020

  добрый день,подскажите пожалуйста можно ли переоборудовать авто шевроле нубира с заводского метана на пропан

  Ответить
 • Вероника 4 January 2021

  Добрый день. Есть такая возможность. Для более точную информацию можно получить при осмотре автомобиля на нашем СТО. В каком городе интересует установка ГБО?

  Ответить
 • Александр 24 May 2021

  Добрый день,а в Полтаве филиал есть?

  Ответить
 • Вероника 26 May 2021

  Доброго дня! В Полтаві є СТО “ВІРАЖ” м. Полтава, Київське шосе, 13 0 (95) 7362400

  Ответить
 • Роман 1 June 2021

  Доброго дня.Хочу переобладнати тоуран заводський метан на пропан чи можна у вас купити емулятор який ви виготовили і яка ціна. Дякую.

  Ответить
 • Вероника 16 June 2021

  Доброго дня. Емулятора немає в наявності.

  Ответить
 • Саша 5 September 2021

  Добрый день. Скажите в Хмельницке можна переделать тоуран метановый на пропан?

  Ответить
 • Вероника 7 September 2021

  Доброго дня. Напишіть, будь ласка, свій номер телефону, або наберіть: 050 727 8668 З вами зв'яжуться наші менеджери та детально вас проконсультують.

  Ответить
 • Саша 12 September 2021

  Добрый вечер,в Хмельницке переделать тоуран метановыый 2.0 на пропан можна?

  Ответить
 • Вероника 13 September 2021

  Добрый день! Обратитесь сюда, пожалуйста: https://profigas.ua/kontakty/hmelnickiy У ребят есть опыт в таких работах.

  Ответить
 • Анатолій 1 October 2021

  Добрий день. Чи можливо переробити каді метан на пропан в житомирі

  Ответить
 • Іван 3 October 2021

  Доброго вечора! Що як до PASSAT WVWZZZ3CZAE054325 які шанси та ціна переобладнання.

  Ответить
 • Georg 4 October 2021

  Доброго дня. Для детальної інформації напишіть код двигуна вашого авто.

  Ответить
 • Georg 4 October 2021

  Доброго дня. Так можливо переробити метан на пропан в м.Житомирі. Контакти та адреса: м.Житомир, вул. Транспортна, 8. СТО “ГАЗ НА АВТО” тел.+380 97 0774479, https://profigas.ua/ua/kontakty/zhitomir

  Ответить
 • Иван 4 October 2021

  CDGAI4 код двигуна

  Ответить
 • Georg 5 October 2021

  Доброго дня. У вас автомобіль на заводському метані з безпосереднім уприскуванням. Установок таких у нас не було, можемо поставити у вигляді експерименту, в місті Києві.

  Ответить
 • Анатолій 6 October 2021

  Доброго дня кадди екофуел 2014 рік , чи можливо поставити додатково пропанову установку і їздити на метані і пропані?

  Ответить
 • Georg 7 October 2021

  Доброго дня. Який об'єм двигуна у авто та в якому місті цікавать переобладнання?

  Ответить
 • Анатолій 7 October 2021

  2.0 Вінниця

  Ответить
 • 7 October 2021

  Вінниця

  Ответить
 • Georg 7 October 2021

  Ще раз, доброго дня. Так, це можливо. Авто буде працювати в режимі бензин-пропан, метан перед установкою необхідно використати або перекрити балони.

  Ответить
 • Олег 8 October 2021

  Доброго дня кадди екофуел 2006 рік ,2.0, BSX. чи можливо поставити додатково пропанову установку і їздити на метані і пропані? Знаходжусь в Миколаєві. Можу до Одеси приїхати.

  Ответить
 • Олег 8 October 2021

  Яка ціна переобладнання.?

  Ответить
 • Жека 10 October 2021

  А эмулятор обещанный поствили,всё норм?

  Ответить
 • Дима 13 October 2021

  Добрый день! Возможно ли переоборудовать на пропан vw Passat b7, 2012 г. / 1.4 ecofuel? Какая цена данной процедуры?

  Ответить
 • Вероника 13 October 2021

  Добрый день! В каком городе интересует переоборудование?

  Ответить
 • Вероника 13 October 2021

  Доброго дня! В Одесі можуть зробити: https://profigas.ua/kontakty/odessa Але попередньо треба оглядати автомобіль. Залиште контакти, будь ласка, або зв"яжіться з менеджером, вас проконсультують детальніше: 0660945634

  Ответить
 • Дима 13 October 2021

  г. Киев

  Ответить
 • Юлия 14 October 2021

  Авто: Номер кузова: VOLKSWAGEN Caddy WV2ZZZ2KZ8X101158 VOLKSWAGEN Caddy CAR-GENERAL Универсал - B Объём: 1984 Топливо: S Мест: 5 EVRO-4 Выпуск: 2008 г. Ужгород Интересует переоборудования на пропан на 10 месяц. 2021 года. 1. Стоимость под ключ - варианты? 2. гарантии и сервис (список ТО и стоимость, город)? 3. сроки исполнения работ? 4. возможность возврата (переоборудования) на метан (опционно) 5. изменения во внешнем виде авто - для ГАИ (стоимость регистрации при необходимости)? 6. есть обзоры видео после переоборудования таких авто на пропан? 7. какие риски?

  Ответить
 • Вероника 18 October 2021

  Нужен осмотр на нашем СТО. Наберите, пожалуйста, 063 727 8668/ 050 727 8668, запишитесь на удобное для Вас время, мастера посмотрят. Спасибо

  Ответить
 • Вероника 20 October 2021

  Добрый день! Напишите, пожалуйста, Ваш номер телефона, менеджеры проконсультируют детально. Или наберите 063 727 8668/ 050 727 8668 - это телефоны нашего колл-центра

  Ответить
 • Светлана 23 December 2021

  ДОБРЫЙ ДЕНЬ . Я НАХОЖУСЬ В ГОРОДЕ СЛАВЯНСКЕ ДОНЕЦКОЙ ОБЛАСТИ. у МЕНЯ КАДИК МАКСИ БАЗА НА ЗАВОДСКОМ МЕТАНЕ, МОЖНО ЛИ ПЕРЕДЕЛАТЬ С ЧАСТИ МЕТАНА НА ПРОПАН? В каком ближайшем городе есть Ваши филиалы и если можно напишите контакты?

  Ответить
 • Алина 14 January 2022

  Тоже с Славянска и caddy метан 2012 года,сегодня поехали заправляться а метан 48.60 грн.за куб.Хотим добавить пропановские балоны,что бы остался метан и был пропан.Это возможно и в каком ближайшем городе Донецкой обл.

  Ответить
 • Георгий Молтисанти 17 January 2022

  Добрый день. Да, есть возможность установки пропана к установленному метану. Ближайшие СТО, где могут осуществить установку переоборудование это г. Краматорск СТО "АВТОиКС" ул. Ярослава Мудрого, 39. тел.+380 (95) 7515829 https://profigas.ua/kontakty/kramatorsk-2-2 г. Краматорск СТО "ARACOOL SERVICE" ул. Дружбы 69-Б. тел. +380 (98) 0882500 +380 (99) 0882500 https://profigas.ua/kontakty/kramatorsk Оставьте номер вашего телефона, наши менеджера вас наберут и более детально проконсультируют по вашему вопросу.

  Ответить
 • Алексей 6 July 2022

  Добрый день! Доступна ли услуга переоборудования Ecofuel, и где находится близжайшая станция к г.Черкассы?

  Ответить
 • Вероника 6 July 2022

  Добрый день. В Черкассах услуга недоступна, а в Кременчуге ребята с таким работают. Напишите, пожалуйста, марку модель авто,год выпуска, объём двигателя, номер кузова. Посчитаем установку

  Ответить
 • Олена 31 July 2022

  Добрий день. Чи можливо переобладнати фольцваген кадді 2005року з метану на пропан?

  Ответить
 • Вероника 1 August 2022

  Доброго дня. В якому місті цікавить переобладнання?

  Ответить
 • Александр 11 September 2022

  Вінниця, переобладнання кадді екофуел на пропан. Де можливо у Вас це зробити

  Ответить
 • Вероника 12 September 2022

  Доброго дня. В Вінніці такого сервісу немає. Пропонуємо записатись до Головного СТО Профігаз по вул. Чорновола, 39, Вишневе. 0504428668

  Ответить
 • Валерий 14 September 2022

  Touran 1.4 ecofyel 2013 переоборудовать с метана на пропан я из Днепра ......какая цена

  Ответить
 • Вероника 16 September 2022

  Доброго дня. Рішення по цим машинам ще немає, але ми шукаємо машину для розробки комплекта разом з поляками. Якщо є можливість та Ви згодні залишити машину на декілька тижнів в Києві, телефонуйте для запису: 050 442 8668 Дякую.

  Ответить
 • Богдан 8 November 2022

  Доброго дня. Підкажіть чи є в вас спеціалісти по метан обладнанню в Тернополі ? Авто- Кадді 2011р 2.0 двигун екофул. Поломка-Метановий редуктор пропускає газ,купив другий,-те саме… Чи можливо знайти ремкомплект прокладок для такого редуктора ?

  Ответить
 • Вероника 9 November 2022

  Доброго дня. Наберіть, будь ласка: 0670055770. Це номер керівника станції в Тернополі. Він Вас проконсультує

  Ответить

Додати коментар

Додати коментар
Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання