Эксклюзив! ГБО в «замші»


Після установки на автомобіль газобалонного обладнання, балон, змонтований усередині багажного відсіку, стає невід’ємною частиною інтер’єру. У заводському виконанні, пофарбований в чорне, пропан-бутановий балон не надто привабливий, і в разі установки в багажник іноді виникає бажання чимось прикрити його або якось заховати. Але ж звичайнісінький балон цілком може стати навіть прикрасою багажника вашого авто.

Флокированные баллоны

Фахівці СТО «Профігаз» на Бережанській тепер пропонують своїм клієнтам нову послугу – індивідуальне оформлення пропан-бутанових балонів. Покриття, що наноситься на балон методом флокування нагадує замшу, а кількість кольорових рішень настільки велика, що дозволить вибрати колір в точній відповідності з побажаннями клієнта. При цьому покрити можна не тільки балон, але і всі елементи кріплення, що дозволить гармонійно вписати всі елементи автогазової системи в багажник вашого авто.

На фото наведені типові приклади робіт і виставкові зразки, а якщо вас зацікавила ця послуга, зробіть замовлення у менеджера, або залиште заявку.

Флокированные баллоны

Флокированные баллоны

 • Хотите сделать заказ?
  Оставьте контакты и мы Вам перезвоним!
  0
 • Имя*
  1
 • Телефон*
  2
 • Email*
  3
 • Комментарий*Опишите кратко цель Вашего обращения
  4
 • 5

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання