Fiat 500: ГБО для культового італійця


Газобалонне обладнання встановлюють не тільки на машини з ненажерливими моторами. Переобладнання на газ іноді замовляють і власники компактів з моторами невеликого об’єму. Нещодавно на СТО «Профігаз» прибув італієць з 1,2 літровим силовим агрегатом для установки ГБО. З власником автомобіля був узгоджений список необхідних компонентів, після чого наші професіонали виконали монтаж ГБО на Fiat 500 і провели ретельне налаштування системи.

Fiat 500

Керівним центром всієї системи став електронний блок управління STAG-4 Q-Box Plus. Цей компактний блок управління має функцію автоадаптаціі, яка дозволяє ідеально налаштувати ГБО практично в будь-якому автомобілі. Варто відзначити обслуговування інтерфейсу CAN і K-Line згідно OBD2 / EOBD, а також розширені функції пристрою, що зчитує OBD з автосбрасивателем помилок.
Паливна підкапотна частина складається з пропанового редуктора Tomasetto АТ09 Аляска, здатного забезпечувати необхідні робочі характеристики в газових системах потужністю від 80 до 135 к.с. Тиск і температура газу в системі контролюються за допомогою датчика STAG PS-02 плюс.

Редуктор Tomasetto АТ09 Аляска розрахований на роботу в газових системах потужністю від 80 до 135 к.с. Датчик STAG PS-02 плюс для контролю температури і тиску газу. Одиночні форсунки Hana 2001 Black (20-30 к.с. на 1 циліндр) значно спрощують монтаж системи.

Швидкісні форсунки Hana 2001 Black обрані, щоб забезпечити номінальну потужність (20-30 к.с. на 1 циліндр). Крім того, їх одиночне виконання дозволяє забезпечити мінімальну довжину рукавів від газової форсунки до впускного колектора автомобіля, що значно покращує якість роботи системи. Зміна паливних режимів здійснюється за допомогою змонтованого в салоні перемикача LED-401 з індикацією рівня газу.
При порівняно невеликому обсязі багажника від запасного колеса відмовилися, замінивши його набором для швидкого ремонту, а в нішу помістився тороїдальний балон на 34 л. Його габарити (висота – 180 мм, діаметр – 565 мм) забезпечили максимальне використання доступного простору. Подає паливо в магістраль мультиклапан Tomasetto АТ00, а для заправки газом використовується виносний заправний пристрій (ВЗУ), змонтоване в лючку горловини паливного бака.

Замість запаски тороідальний балон на 34 л. ВЗП на Fiat 500 змонтовано поруч з горловиною паливного бака.

Більше фотографій Fiat 500 з ГБО дивіться в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання