Фінішна пряма: +4 нових СТО в Мережі


Продовжуючи програму розширення сервісної мережі в жовтні 2015 року, ми взяли в Мережу незалежних СТО «Профігаз» ще 4 станції технічного обслуговування, які отримали високий статус Авторизованих Сервісних Центрів “STAG”. Тепер клієнти нашої мережі можуть отримати високоякісне обслуговування і всю необхідну допомогу в г. Харьков, Краматорськ, Запоріжжя та Миколаїв.
26 жовтня 2015 відбулося по-справжньому грандіозне відкриття Авторизованого Сервісного Центру “STAG” в м.Харків. Новий АСЦ розташований на виробничих потужностях компанії “БС-Сервіс”, яка займається професійним обслуговуванням автомобілів Audi і Volkswagen. Тепер же фахівці “БС-Сервіс” зможуть запропонувати споживачам і весь спектр послуг щодо ГБО, адже вони успішно освоїли всю навчальну програму Академії «Профігаз». Для обслуговування автомобілів на СТО є 10 постів, серед яких 2 спеціально виділені під установку і обслуговування газобалонного обладнання. Дане сто пропонує послуги преміум-рівня, в такому ж ключі і пройшло його відкриття, на яке були запрошені представники місцевих медіа.


27 жовтня 2015 відбулося Урочисте відкриття Авторизованого Сервісного Центру “STAG” у м Краматорськ на базі СТО “Арікс”. Для даного регіону це дійсно неординарна подія, адже АСЦ “STAG” Мережі Незалежних СТО «Профігаз» відкрився практично на кордоні зони проведення АТО. На СТО для робіт з ГБО є 2 поста з усім необхідним обладнанням і тепер до послуг жителів Донецької області висококласні фахівці з встановлення та сервісного обслуговування газобалонного обладнання будь-яких поколінь.
Третім у даному циклі у м Запоріжжя стало СТО “Автогазпромсервіс”, яке ми прийняли в сім’ю Мережі Незалежних СТО «Профігаз» 28 жовтня 2015 Отримавши статус Авторизованого Сервісного Центру “STAG”, нове СТО пропонує клієнтам послуги з установки, настройки та сервісного обслуговуванню ГБО. На території розташовується 2 окремих поста з усім необхідним оснащенням.
Перше СТО мережі Профігаз з’явилося у м Миколаїв на виробничих потужностях ПП “Іванова М.М.”. Урочисте відкриття Авторизованого Сервісного Центру “STAG” відбулося 29 жовтня 2015 СТО по встановленню та обслуговуванню ГБО має 2 поста з усім необхідним обладнанням, а до послуг клієнтів тільки справжні професіонали своєї справи, які пройшли кілька навчальних курсів в Академії «Профігаз». Новий АСЦ “STAG” розташований в центральній частині міста. Що тільки додає зручностей його клієнтам.
Більш детальну інформацію з новим СТО можна отримати в розділі Контакти чи на сайті stag.com.ua

Запорожье Николаев Краматорск Харьков

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання