FORD C-MAX HYBRID:потрійне задоволення


Ford C-Max
Ford C-Max

Чомусь багато хто не замислюється щодо встановлення ГБО на гібридні авто. А чи знали Ви, що витрати палива на гібриді при встановленому газі значно менші за витрати звичайних бензинових авто? Ось, наприклад, на Ford C-Max середні витрати газу складають 6,5л/100км. Бензину ~5,6 л, якщо що. Окупність цієї установки відбудеться за 5 місяців, а за рік власник заощадить біля 40 000 грн.

Ford C-Max: блок управления STAG QBOX PlusFord C-Max: блок керування STAG QBOX Plus
Ford C-Max: блок керування STAG QBOX Plus

Ford C-Max Hybrid обладнаний 2-літровим двигуном, потужністю 145 к.с. Автомобіль не звичайний, гібридний, тому встановити та налаштувати ГБО на нього не так просто. Місця під капотом мало, балон, на перший погляд, поставити нема де. Але в нас такі авто не вперше. Ми підібрали на цей автомобіль польську електроніку STAG QBOX Plus, яка працює за протоколом OBD та має розширений функціонал.

Ford C-Max: кнопка-переключатель газ/бензин LED 500Ford C-Max: кнопка-перемикач газ/бензин LED 500
Ford C-Max: кнопка-перемикач газ/бензин LED 500

Кнопка-перемикач газ/бензин на прохання власника була встановлена в окремій кишеньці біля водія зліва. На перший погляд вона зовсім непомітна, але до неї просто дістати.

Ford C-Max: цилиндрический баллон SAKA на 40л.Ford C-Max: циліндричний балон SAKA на 40 л.
Ford C-Max: циліндричний балон SAKA на 40 л.

Встановлений редуктор GREENGAS AT09 Nordic характеризується тривалим терміном експлуатації і має високу ремонтопридатність. Серед переваг GREENGAS AT09 NORDIC варто відзначити стабільність тиску в усіх експлуатаційних режимах.

Ford C-Max: ВЗУ установленный в бампереFord C-Max: ЗЗП встановлений в бампері
Ford C-Max: ЗЗП встановлений в бампері

Встановлення газового балону на такі авто окрема історія. Зазвичай ставлять циліндричні балони за пасажирськими сидіннями в багажнику. Але в конкретно цьому випадку, це не правильно, тому що акумулятор знаходиться під кришкою в багажнику, і коли на нього зверху ще встановлюють балон, вільного місця зовсім не залишається. Ми ж переробляємо нішу для дрібниць, яка знаходиться перед акумулятором, та встановлюємо газовий балон туди. Тим самим зберігаючи об’єм багажного відділення, та збільшуючи можливий обсяг самого балону.

Більше фото ГБО на Ford C-Max в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання