Ford Escape: італійське ГБО для американця

 

Ford Escape, добре відомий в Європі під назвою Ford Kuga, один з найпопулярніших кросоверів завдяки можливості доставити його безпосередньо з Америки і тим самим добре заощадити. Але ті, хто любить економити, прекрасно знають, що разом з вигодою від американського авто, можна отримати ще й економію на його щоденній експлуатації. Адже для того, щоб не спустошувати гаманець на заправці бензином, автомобіль можна переобладнати на газ.

Ford Escape
Ford Escape

 

2,5 літровий мотор Ford Escape прекрасно підходить під установку ГБО, а ми пропонуємо для нього оптимальний комплект – італійську систему Landi Renzo Omegas EVO 13 OBD. Це ГБО преміум рівня, яке поставляється у вигляді готових комплектів, де всі компоненти підібрані в заводських умовах, що гарантує їх ідеальну сумісність при роботі. Крім того, система Omegas EVO 13 OBD при установці тісно інтегрується з штатною системою бортової діагностики (ODD) і може оперативно коригувати налаштування грунтуючись на даних самого автомобіля. Це дозволяє отримати ідеальний тандем газової та бензинової паливної системи, що в свою чергу забезпечує повне збереження технічних характеристик автомобіля.

Ford Escape: премиальная автогазовая система Landi Renzo EVO.Ford Escape: преміальна автогазова система Landi Renzo EVO.
Ford Escape: преміальна автогазова система Landi Renzo EVO.

 

На місці запасного колеса розташувався 47-літровий тороїдальний балон GREENGAS з мультиклапаном GREENGAS АТ02 Sprint R67-01. Таким чином гарантується не тільки безпека експлуатації автогазової системи, а й пристойний запас газового палива, що при загальній заправці газ+бензин дозволить долати близько 1000 км, не піклуючись про якість палива на заправках в дорозі. При цьому кожен пройдений кілометр на пропан-бутані, тепер обходиться власнику авто в два рази дешевше.

Ford Escape: 47-литровый баллон вместо запаски.Ford Escape: 47-літровий балон замість запаски.
Ford Escape: 47-літровий балон замість запаски.

Більше фото ГБО на Ford Escape.