Ford Explorer:достатньо ідеальний, щоб відчути себе королем дороги


Ford Explorer

Американський середньорозмірний кросовер Ford Explorer, що випускається компанією Ford Motor Company, є одним з автомобілів, що найбільше продаються, протягом майже трьох десятиліть. У неї місткий салон із сучасним дизайном, і оснащена вона системою повного приводу.

Ford Explorer: блок управления STAG Q-MAX PLUS.Ford Explorer: блок керування STAG Q-MAX PLUS.
Ford Explorer: блок керування STAG Q-MAX PLUS.

Ford Explorer агрегатований дуже бадьорим силовим агрегатом, об’ємом 3,5 л., потужністю 294 л. Витрата палива цього авто залежить від ступеня натискання на педаль акселератора і варіюється від 15 до 20 л/100 км. За такої витрати господарем було прийнято правильне рішення перевести його авто на газ.

Ford Explorer: корейский форсунки Hana

Газобалонне обладнання на Ford Explorer ми встановлюємо не вперше. Тому, беззаперечним варіантом саме на цей автомобіль стала польська електроніка STAG QMAX PLUS – остання і найпотужніша система в Q-генерації. Система працює за протоколом OBD, гарантуючи найбільш підходящий до навантаження двигуна та умов роботи впорскування газу. .

Ford Explorer: редкутор Tomasetto GREENGAS AT13XP

Для цього двигуна був обраний італійський редуктор GREENGAS AT13XP, який працює коректно в усьому діапазоні температур у будь-яку пору року, і автомобіль не втрачає при цьому свій запас потужності. Його особливістю є застосування системи компенсації вихідного тиску, що дозволяє двигун безперебійно працювати в будь-яких експлуатаційних режимах. .

Ford Explorer: Тороидальный баллон GREENGAS 57 литров.

Тороїдальний балон GREENGAS на 57 літрів ми розмістили на місці для запасного колеса і обладнали його мультиклапаном з 5-ма ступенями захисту, класу R67-01. Сенсорний перемикач газ/бензін LED-500 встановили зліва від кермової колонки. Корейські форсунки Hana максимально точно і швидко подають газ у циліндри двигуна, і мають тривалий ресурс роботи до 250000 км.

Більше фото ГБО на Ford Explorer в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання