FORD FLEX: не такий як усі


Коли клієнт впевнений в якості, достовірно знає про хороший результат одержуваної послуги, він приїзджає до нас. А коли клієнт довіряє нам вже свій третій автомобіль – це не може нас не надихати. Ford Flex – новий улюбленець нашого клієнта. Це повнорозмірний кросовер, що випускався в Канаді для американського ринку, який виготовлявся на тому ж збиральному конвеєрі, що і кросовери Edge і Lincoln MKX. Має оригінальний дизайн, що поєднує в собі риси кросовера, універсалу і мінівена. В Україну модель офіційно не поставлялася.

Ford Flex агрегатируется 3,5-литровым двигателем c распределенным впрыском V6 Ti-VCT, с достаточной мощностью в 280 л.с., чтобы сдвинуть с места и даже разогнать этот 2190-килограммовый полноприводный автомобиль. Показатели экономии топлива у него значительные – около 14 л/100 км. При таком расходе оптимальным решением хозяина авто было перевести его на газ, что мы и сделали. Ford Flex агрегатується 3,5-літровим двигуном з розподіленим впорскуванням V6 Ti-VCT, з достатньою потужністю в 280 к.с., щоб зрушити з місця і навіть розігнати цей 2190-кілограмовий повнопривідний автомобіль. Показники економії палива у нього значні – близько 14 л / 100 км. При такому росході оптимальним рішенням господаря авто було перевести його на газ, що ми і зробили.

Електроніка, обрана під установку, польського виробництва STAG-300 QMAX PLUS на 6 циліндрів. Характеризується технічною досконалістю, що відрізняє сімейство контролерів Q-покоління, в поєднанні з великим пакетом вбудованих функцій.

Новинка лінійки редукторів GREENGAS АТ13 ХР дозволить насолоджуватися повною потужністю і продуктивністю двигуна цього автомобіля, так як він оснащений системою динамічної компенсації вихідного тиску. Ця модель також характеризується максимальною стабільністю роботи і теплообміну, який забезпечує продуктивність навіть у холодну погоду.

Встановлені високоточні форсунки Hana Single не вимагають тарировки, працюють в будь-яких умовах і максимально продуктивні. Місце для розміщення тороїдального балона на 57 літрів було вибрано в ніші запасного колеса. Балон укомплектований мультиклапаном класу R67-01. А зовнішній заправний вузол зручно розташувався під бампером автомобіля. Наш клієнт в черговий раз готовий подорожувати і економити одночасно!

Більше фото ГБО на Ford Flex в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання