Ford Focus: тільки найкраще


Фахівці СТО «Профігаз» переобладнали на газ Ford Focus 1.4 л.

Focus6569

Ford Focus з мотором 1,4 можна назвати занадто марнотратним. Середня витрата палива у нього знаходиться в межах 7,5-8 л / 100 км. Знизити його неможливо, але можна зменшити витрати на паливо. Досягається це встановленням газобалонного обладнання. Звернувшись до фахівців СТО «Профігаз», власник цього автомобіля вирішив не розмінюватися на дрібниці, і попросив встановити найсучасніше і високоякісне обладнання.

Виходячи з цього була обрана електроніка STAG-4 Q-BOX Plus  з можливістю автоадаптаціі по OBD. Даний контролер послідовного упорскування призначений для автомобілів з 4-циліндровими двигунами. Пристрій базується на сучасному 32-бітному процесорі, який забезпечує точне управління порціями газу, завдяки чому зросла швидкість реакції на мінливі умови роботи двигуна. За впорскування відповідають форсунки Hana одиночного виконання, а редуктор Tomasetto АТ-09 Alaska вибраний виходячи з порогової потужності в 140 к.с.

Focus6560

З великого списку балонів була обрана ємність в 43 літра, яка і зайняла весь простір ніши запасного колеса. При такому виконанні власник може використовувати весь доступний багажний простір хетчбека. Заправний пристрій змонтовано під заднім бампером, а перемикач режимів роботи – в салоні на панелі біля важеля КПП.

Focus6563 Focus6564 Focus6561

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання