Audi AS7: газ на ексклюзивний ABT


Установка ГБО на неординарні авто викликає дуже живі обговорення. Але ж газ на авто – це просто відмінний спосіб добре заощадити на паливі. І економити намагатися не тільки водії Ланосів, а й власники дорогих і ексклюзивних авто.

Audi AS7

Audi AS7 ретельно допрацьована версія знайомого більшості повноприводника Audi Q7. Але над автомобілем ретельно попрацювали фахівці тюнінг-ательє Abt Sportsline. Взявши за основу Q7 з бензиновим 4,2-літровим V8, фахівці Abt не стали винаходити велосипед і крім зміни зовнішнього вигляду просто-напросто збільшили потужність до 450 кінських сил.

Цей табун виштовхує стрілку спідометра за позначку в 100 км/ч приблизно за 6 секунд і це при масі повноприводника більше 2 тонн. Але з такою ж швидкістю опускається і стрілка рівня бензину. До речі для цього двигуна виробник рекомендує зовсім недешевий А-98. Але і тут ми можемо запропонувати оптимальне рішення, адже установка ГБО не змінює заводських характеристик автомобіля, але дозволяє платити за заправку майже в 2 рази менше.

Audi AS7: 8 газовых форсунок для V8.Audi AS7: 8 газових форсунок для V8.

Оптимальною електронікою для цього 8 циліндрового двигуна є польський ЕБК STAG-400 DPI, який гарантує заміщення бензинового палива до 70-75%. З урахуванням потужності системи встановлені і два редуктора GreenGas AT13 Antartic Super, кожен з яких здатний забезпечити до 340 к.с. 8 форсунок Hana 2001 Rail встановлені максимально близько до місця врізки у впускний колектор.

Кормова частина ГБО складається з балона GREENGAS об’ємом 59 л, встановленого замість запасного колеса, і мультикалапана GreenGas AT02 R67-01 в версії EXTRA. Ця модель забезпечує найвищий рівень безпеки системи, а також має збільшені прохідні перетини і вихідний газовий штуцер діаметром 8 мм (спеціально для потужних автогазових систем).

Audi AS7: пропан-бутановый баллон на 59 л.Audi AS7: пропан-бутановий балон на 59 л.

Тепер Audi AS7 радує оточуючих своєю неординарною зовнішністю, а власника економною їздою і значно збільшеним запасом ходу.

Більше фото ГБО на Audi AS7 в галерейї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання