Газові резерви в Тундрі


Пікап Toyota Tundra машина для особливих цінителів. Аскетичний інтер’єр, стерпний комфорт, посередня прохідність за рахунок великих розмірів не дозволяють характеризувати його як «кращий з кращих». Але при цьому якщо машина такого формату запала в душу, то видворити її звідти дуже складно. Розкішна місткість, пристойна вантажопідйомність і інші характеристики цього монстра роблять «Тундру» вельми привабливою.

ToyotaTundra: ГБО подкапотная часть.ToyotaTundra: ГБО підкапотна частина

Невтішним на цьому тлі виглядає тільки витрата палива. 16-20 л/100 км в заміському режимі і від 25 літрів на сотню в місті виглядають переконливо, як і сам автомобіль! І тут без переобладнання на газ не обійтися. Скептики, звичайно назвуть це “ніщебродством” і приведуть сотню доводів, чому таке авто не треба переводити на газ. Ми категорично не згодні з цим, адже ГБО це перш за все економія і власники таких машин абсолютно не проти заощадити. Тим більше, що правильно встановлена ​​і грамотно налаштована автогазова система гарантує економію, збільшує ресурс двигуна і ніяк не зменшує задоволення від їзди. А так як бажання клієнта для нас закон, то ми їх просто реалізовуємо.

ToyotaTundra: баллон 89 л.ToyotaTundra: ВЗУ балон 89 л.

Установка ГБО на Toyota Tundra силами фахівців СТО «PROFIGAS» це один з кращих способів стримати експлуатаційні витрати. На даний автомобіль встановлено італійське ГБО Landi Renzo, яке робить апетит пікапа-велетня помірним. За попередніми підрахунками економія повинна скласти до 45%. Але головне питання навіть не в економічній складовій, а в тому, що тепер сумарний пробіг автомобіля на одній заправці «до повного» виріс майже в два рази. Сприяють цьому 100 літровий бензиновий бак і газовий балон GREENGAS об’ємом 89 л. З таким запасом палива на Тундрі можна і в тундру…

Більше фото ГБО на Toyota Tundra можна подивитись в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання