Chevrolet Volt: сила струму + ГБО


Chevrolet Volt
Chevrolet Volt

Вже не перший раз ми отримуємо питання, чи можна встановити газ на Тесла? Але, після стверджувальної відповіді, поки ніхто не наважився записати свій електрокар на переобладнання. Зате власники гібридів точно знають, що наші фахівці можуть запросто подружити електродвигун з ДВЗ і газобалонну установку.

Установка ГБО на Chevrolet Volt проведена з урахуванням всіх тонкощів гібридної системи. Адже головний акцент цього автомобіля зроблений на електротязі, а ДВЗ використовується в якості генератора. При цьому, 50-70 км після повної зарядки батарей, бензиновий мотор може взагалі не запускатися і навіть в робочому режимі його частота обертання не перевищує 3200 об/хв. У гібридної силової установки є 4 режими (Normal, Sport, Hold або Mountain), які може вибрати водій за допомогою кнопки Drive Mode. І всі зміни режимів властиві штатній системі повинна враховувати газобалонна установка.

Chevrolet Volt: ГБО от PROFIGAS.Chevrolet Volt: ГБО від PROFIGAS.
Chevrolet Volt: ГБО від PROFIGAS.

Фахівцями СТО PROFIGAS на Chevrolet Volt був змонтований і налагоджений комплект італійського ГБО Landi Renzo Omegas EVO. А в якості газового резервуара виступає пропан-бутановий циліндричний балон об’ємом всього 20 л., підібраний з нашого величезного асортименту. Запас газового палива виходить невеликим, зате розміри балона (200х730 мм) дозволили закріпити його під днищем авто. А це в свою чергу дало можливість зберегти багажний об’єм, адже запаски в цьому авто немає і немає можливості встановити троідальний балон. Проте навіть такий скромний запас пропан-бутану дозволяє збільшити «штатний» запас ходу приблизно на 200-250 км. Але найголовніше при цьому він допомагає значно знизити витрати на паливо, і експлуатація економічного гібрида буде обходиться практично «в копійки».

Chevrolet Volt: цилиндрический баллон на 20 л.Chevrolet Volt: циліндричний балон на 20 л.
Chevrolet Volt: циліндричний балон на 20 л.

Більше фото ГБО на Chevrolet Volt дивіться в галереї.

 

  • Andrew 7 October 2019

    как победить ошибку p2097 на chevrolet volt? форсунки, фиолетавая хана, мозги stag qbox+

    Ответить
  • Владимир Мельниченко 8 October 2019

    Эта ошибка свидетельствует о неисправности 2 лямбда-зонда, который не имеет отношения к автогазовой системе.

    Ответить

Додати коментар

Додати коментар
Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання