Автомобіль для душі: Chevrolet HHR + ГБО


Chevrolet HHR – один з найбільш незвичайних автомобілів марки. У його зовнішності змішані риси різних поколінь, вдало поєднуються різноманітні дизайнерські рішення і при цьому мало хто зможе дорікнути його в практичності. В цілому машина настільки неординарна, що часом викликає в оточуючих абсолютно протилежні емоції.

Chevrolet HHR

Chevrolet HHR заслужено називають машиною для душі, адже цей автомобіль зовсім не такий як усі. При всій своїй оригінальності, цей Chevrolet точно має характерну для більшості автомобілів рису – він також, як і багато інших, працює на дорогому бензиновому паливі. А для того щоб зберегти бюджет і зробити задоволення від володіння таким екзотом повноцінним, Профігаз пропонує встановити на нього ГБО.

Chevrolet HHR: за глухими дверями пассажирский салонChevrolet HHR: за глухими дверима пасажирський салон

Для роботи на пропан-бутановому паливі на Chevrolet HHR монтується ГБО 4 покоління, яке базується на блоці управління STAG Qbox PLUS. Цей високотехнологічний контролер дозволяє зробити процес експлуатації автомобіля на газовому паливі максимально комфортним. В підкапотному просторі встановлюється редуктор GreenGas AT09 Alaska, що забезпечує стабільну роботу системи, а також одиночні корейські форсунки HANA, які на даний момент вважаються кращими серед конкурентів. У кормовій частині змонтований 34 літровий балон GreenGas з мультиклапаном GreenGas АТ02 з додатковими клапанами безпеки.

Chevrolet HHR: газовый блок управленияChevrolet HHR: газовий блок управління Chevrolet HHR: редуктор TomasettoChevrolet HHR: редуктор Tomasetto Chevrolet HHR: газовый баллон вместо запаскиChevrolet HHR: газовий балон замість запаски

Переобладнання Chevrolet HHR на газ дає можливість отримати не тільки істотну економію витрат на паливо, а й значно збільшений пробіг на комбінованій заправці (газ + бензин). При цьому задоволення власника від подальшої експлуатації зростає, а сам Chevrolet HHR стає ще більш душевним.

 

  • Николай 22 June 2020

    После установки ГБО на Шевроле HHR 2.4 2008 года со.расход газа составляет 15.2 л на 100 км. Пробег 162000 км.?????

    Ответить
  • Вероника 24 June 2020

    Добрый день! Подскажите, пожалуйста, в чем возник вопрос? На какой станции Вы устанавливали ГБО?

    Ответить

Додати коментар

Додати коментар
Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання