ГБО на Camry Hybrid: реалізація мрії


Toyota Camry Hybrid
Toyota Camry Hybrid

Керувати мрією (©Toyota) можна по-різному. Хтось купує масклкар з мотором більше 5 літрів, а хтось літровий компакт. Обидва вони, нехай і по-різному, витрачають дорогий бензин і розуміють, що знайти золоту середину не так просто. Особливо якщо розглядати автомобіль бізнес-класу здатний не розорити ваш бюджет при щоденній експлуатації.

Toyota Camry Hybrid в цьому відношенні один з найоптимальніших варіантів, адже вона оснащена фірмовою гібридною силовою установкою Hybrid Synergy Drive сумарною потужністю 200 к.с. У вашому розпорядженні 4-циліндровий бензиновий мотор і допоміжний електродвигун.

Toyota Camry: газ на Hybrid.Toyota Camry: газ на Hybrid.
Toyota Camry: газ на Hybrid.

Завдяки такій гібридної компоновці, за запевненням виробника Camry Hybrid витрачає в середньому близько 6,5-7,0 л/100 км. Але і ці фінансові витрати можна знизити за рахунок установки ГБО, особливо якщо довірити автомобіль професіоналам СТО PROFIGAS.

На Toyota Camry Hybrid встановлено газобалонне обладнання Landi Renzo, адже це італійське ГБО успішно використовується багатьма світовими автовиробниками для конвеєрної установки. В підкапотному просторі розташувався повний комплект Landi Renzo OMEGAS 4.0, а на кормі тандем складається з 51 літрового балона GreenGas і мультиклапана GreenGas AT02, що гарантує максимальну безпеку при експлуатації системи.

Toyota Camry: баллон на 51 л.Toyota Camry: балон на 51 л.
Toyota Camry: балон на 51 л.

Тепер навіть якщо врахувати збільшену на 10-15% витрату пального, то навіть на газовому паливі Camry Hybrid здатна подолати близько 500 км. А в сукупності з повним баком бензину сумарний запас ходу складе більше 1000 км. При цьому кожен пройдений кілометр обійдеться власнику майже в два рази дешевше.

Більше фото ГБО на Toyota Camry Hybrid в галереї.

 

 • Сергей 3 October 2019

  В этой модели Камри необходимо под балоном установить рейки жёсткости, на фото их нет, почему?

  Ответить
 • Стас 24 May 2022

  Необхідно? це де Ви таке бачили?

  Ответить
 • Вероника 27 May 2022

  І нам цікаво)

  Ответить

Додати коментар

Додати коментар
Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання