ГБО на HONDA CIVIC: нетипова реалізація


Установка ГБО на HONDA CIVIC? Запросто! Газ на CIVIC Type R? Легко! А газ на CIVIC з мотором 2.4? Приїжджайте!

Приблизно так виглядав запис цього автомобіля на установку ГБО. Наші фахівці завжди викладаються на повну при реалізації будь-яких автогазових систем, а поставити газ на неординарне авто завжди цікавіше.

Прибула на Бережанську червона «запальничка» з шильдиком Type R, якраз один з найбільш нетипових автомобілів. Під капотом HONDA Civic трудиться мотор об’ємом 2,4 літра, більш знайомий по HONDA Accord. Цей силовий агрегат має потужність в 201 к.с., яка досягається при 6800 об/хв, а крутний момент досягає піку в 233 Нм вже на позначці 4500 об/хв. Ну як на такому авто їздити спокійно? А постійний активний драйв призводить до високих витрат бензину, але це цілком можна виправити. Адже установка пропан-бутанової системи дозволяє значно знизити експлуатаційні витрати.

Для установки на цей мотор ми вибрали систему на основі польської електроніки STAG QBOX PLUS. При цьому її функціонал дозволив в точності налаштувати систему на оптимальну роботу у всіх експлуатаційних режимах двигуна. До речі, саме в цьому блоці є вбудований емулятор рівня палива, що при переобладнанні HONDA Civic виявилося дуже корисним.

За потужністю двигуна був підібраний редуктор GreenGas AT09 Nordic XP, гарантуючий стабільні робочі характеристики в системах до 245 к.с. З запасом підібрали і форсунки STAG W02 BFC, які призначені для переобладнання потужних моторів. У підпіллі багажника змонтований 44 літровий тороидальний пропан-бутановий балон GREENGAS на (H180 мм, D630 мм) з мультиклапаном GreenGas AT02 R67-01.

Honda Civic: а под капотом мотор 2.4.Honda Civic: а під капотом мотор 2.4.

Після установки автогазової системи HONDA Civic зберегла свій темперамент, але при цьому стала набагато економічнішою з точки зору витрат на паливо.

Більше фото ГБО на HONDA Civic в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання