Главная УКР

Ви є власником автомобіля? Тоді Ви напевно погодитеся з тим, що з усіх статей витрат на Ваш транспортний засіб, однією з найбільш витратних є стаття витрат саме на паливо. Щоб не обмежувати себе в пересуванні на особистому транспорті, при цьому в значній мірі скоротити витрати на паливо, багато автовласників приймають рішення встановити газове обладнання на автомобілі. І правильно роблять!

Переобладнання автомобіля на газ – це до нас!

МЕРЕЖА автогазовий СТО “ПрофіГаз” спеціалізується на установці газобалонного обладнання, яке дає не тільки економічну, а й екологічну вигоду. Газове паливо – не тільки дешевше бензину, але і безпечніше для навколишнього середовища. Перехід на газ – можливість оптимізувати витрати на паливо в сімейному бюджеті, а для комерційного транспорту – знизити собівартість товару. Здійснювати газову установку на авто потрібно тільки із залученням фахівців у цій сфері. Чому?

Переваги надійної, гарантованої установки ГБО в Мережі Profigas в Києві.

 1. Продаж і установка газобалонного обладнання різних поколінь.
 2. Незмінний професійний підхід до надання послуг
 3. Повний комплекс послуг з установки ГБО
 4. Гарантійне і післягарантійне обслуговування
 5. Сучасний сервісний центр, повністю укомплектований необхідним обладнанням
 6. Необхідні компоненти системи – завжди в наявності
 7. Конкурентні ціни на установку ГБО на авто
 8. Установка, настроювання й подальше обслуговування систем – в одному місці
 9. Можливість встановити газ на Ваш автомобіль в розстрочку або кредит без переплат

За 15 років своєї діяльності ми переобладнали понад тридцять тисяч легкових і вантажних автомобілів різних марок, а від наших клієнтів можна почути виключно позитивні відгуки про якість надання послуг у Profigas! Ми ретельно відбираємо партнерів-виробників газобалонного обладнання, виходячи з багаторічного аналізу тенденцій на світовому ринку ГБО.

На які автомобілі можна ставити ГБО?

Сучасні виробники ГБО передбачили потреби практично всіх власників автотранспорту. Більш того! Для одного автомобіля можуть існувати кілька варіантів комплектації системи. Таким чином, кожен зможе підібрати ідеальне співвідношення ціни і якості без шкоди зручності експлуатації.
Крім того, особлива технологія не впливає на роботу штатної паливної системи і не втручається в її конструкцію. А значить – Ви отримаєте звичний рівень комфорту і економію, як бонус.

Ми розвиваємося паралельно з технічним прогресом.

Ви прийняли остаточне рішення переводити авто на газ, але не знаєте, де встановити ГБО? Ми допоможемо Вам вирішити це питання оперативно і вигідно. Компанія Profigas одна з перших в Україні освоїла газобалонне обладнання 4 покоління для автомобілів з двигунами розподіленого уприскування, що сьогодні дає можливість утримувати лідерство в сфері інновацій і виводити на ринок найсучасніше обладнання, в тому числі, для двигунів c прямим уприскуванням палива.
Довіривши установку ГБО нас, Вам не доведеться турбуватися про підбір устаткування, розбиратися в тонкощах і нюансах, шукати відповіді на питання. Вам потрібно просто замовити послугу, а всі інші турботи співробітники компанії Profigas візьмуть на себе.
Розрахувавши окупність ГБО, Ви зрозумієте, що встановлення газобалонного обладнання на автомобіль – це вигідна інвестиція! Для того щоб Ви могли дізнатися вартість автомобільної газової установки і її окупність, пропонуємо в режимі онлайн скористатися таким сервісом, як калькулятор окупності ГБО на нашому сайті.

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Наші клієнти
             
Наши партнеры
       
Обладнання